מעבר לאתר המותאם
1

ד"ר עדו נחמני, מבכירי הכירורגים בישראל, מצטרף למרכז הרפואי שיבא

עפר גדנקן No Comments on ד"ר עדו נחמני, מבכירי הכירורגים בישראל, מצטרף למרכז הרפואי שיבא

ד"ר עדו נחמני מצטרף לצוות הכירורגים של מחלקת כירורגיה ב' במרכז הרפואי שיבא.

14:00
27.09.20
דוד קליגר No Comments on כעת בשידור: תפילות יום כיפור בהפקה היסטורית בלעדית • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ד"ר נחמני יוביל את תחום הכירורגיה ההפטוביליארית (כבד ודרכי מרה) בשיבא.

את לימודי הרפואה סיים ד"ר נחמני באוניברסיטת תל אביב בשנת 1998 והתמחה בכירורגיה כללית באיכילוב.

ב-2007 יצא לאוניברסיטת פיטסבורג בארה"ב, שם סיים שתי התמחויות-על – תחילה בהשתלות איברים ובהמשך בכירורגיית כבד, לבלב ודרכי מרה. בין השאר, השתלם בכריתות כבד ולבלב בשיטות לפרוסקופיות ורובוטיות.

לאחר שובו ארצה ב-2010, היה ד"ר נחמני רופא בכיר במחלקת כירורגיה ב' באיכילוב, שם הקים את השירות הראשון בארץ לניתוחי כבד בגישה לפרוסקופית וביצע מאות כריתות כבד בטכניקה זו. במקביל, תחומי העניין שלו כללו ניתוחי כבד ולבלב לגידולים מורכבים המחייבים כריתות ושחזור של כלי דם. לאחר כשלוש שנים, מונה ד"ר נחמני למנהל המחלקה.

ד"ר נחמני: "שאיפתי היא להמשיך להוביל את שיבא למצוינות בכירורגיית כבד ודרכי מרה, ולפתח תכנית השתלות כבד שתהווה חלק בלתי נפרד ממרכז ההשתלות המוביל של המרכז הרפואי".

פרופ' מרדכי גוטמן, מנהל מחלקה כירורגיה ב': "אני מלווה את הקריירה של ד"ר נחמני מאז היותו סטודנט. בנוסף להיותו רופא, מורה ומנתח מצוין, הוא תמיד התבלט במנהיגותו ונועם הליכותיו. אני משוכנע שהוא יהיה נדבך משמעותי בכירורגיה של שיבא".

ארנון אפק, משנה למנהל המרכז הרפואי שיבא: "ד"ר עדו נחמני הוא מבכירי הרופאים בישראל ומוביל בעל שם עולמי בתחום הכירורגיה ההפטוביליארית. הצטרפותו לצוות הכירורגיה בשיבא היא מכפיל כוח משמעותי – הן בהכשרת הדור הבא והן במתן המענה הרפואי המצוין למטופלינו. אנו שמחים ומברכים אותו על הצטרפותו".0 תגובות