מעבר לאתר המותאם
1

מתחרט? נתניהו: "הממשלה הקודמת היתה רזה ויעילה"

איתי גדסי No Comments on מתחרט? נתניהו: "הממשלה הקודמת היתה רזה ויעילה"

ראש הממשלה נאם היום בועידת השלטון המקומי והתייחס למשבר בממשלה והתפקוד במלחמה בקורונה: "מוכרחים לייצב את הממשלה"

בנט דרעי ונתניהו בממשלה הקודמת צילום: מרק ישראל סלם, פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש הממשלה נתניהו התייחס היום להרכבה של הממשלה ואמר כי גודל הממשלה אינו מוכיח בהכרח על יעילותה: "הממשלה הקודמת הייתה יותר רזה ויעילה. קיבלנו החלטות נכונות וקיבלנו אותם בזמן וזה עזר לנו להתגבר על הגל הראשון של הקורונה. גם בממשלה הזאת, שהיא יותר מורכבת, קיבלנו החלטות חשובות. אתמול (ראשון) כבר 90% מהאזרחים קיבלו את המענק לכל אזרח. הארכנו את תקופת הזכאות לקבלת דמי אבטלה, את החל"ת, הבאנו תוכנית מקיפה מענקים לעסקים ועצמאיים, אתמול פתחנו את עולם התרבות. אנחנו מקבלים את ההחלטות האלה. יש עוד 8 וחצי מיליארד שקל עכשיו שאמורים להגיע לאזרחי ישראל למטרות רבות".

"אלה דברים חשובים שאנחנו צריכים להמשיך אותם. לכן מלבד הביטחון אני עוסק כל הזמן בשתי משימות ענקיות: שמירה על הבריאות, החיים, ולצד זה פתיחת הכלכלה", אמר נתניהו.

"לצורך זה צריך לייצב את הממשלה כדי שהיא תוכל לפעול במהירות. לכן כשפנה אליי אתמול ח"כ האוזר מטעם סיעת "דרך ארץ" וביקש לתת עוד הזדמנות לנסות להגיע לייצוב המערכת הפוליטית כדי שנוכל להמשיך להילחם בקורונה, אמרתי שאני מוכן. אני חושב שצריך לעשות כל מאמץ להימנע מבחירות, לייצב את הממשלה, להילחם נגד הקורונה מבחינה בריאותית ולהילחם למען פתיחת הכלכלה וזה מה שאנחנו".0 תגובות