מעבר לאתר המותאם




1

שה"ח העניק כתבי מינוי ל-20 ראשי נציגויות חדשים: "נבחרת של הטובים שבטובים"

שלמה ריזל No Comments on שה"ח העניק כתבי מינוי ל-20 ראשי נציגויות חדשים: "נבחרת של הטובים שבטובים"

שר החוץ אשכנזי בטקס הענקת כתבי מינוי לשגרירי ישראל היוצאים לשליחות: "משרד החוץ העמיד נבחרת של הטובים שבטובים, חיילים ללא מדים, שנשלחים להגן על מעמדה ותדמיתה של מדינת ישראל"

שר החוץ גבי אשכנזי צילום: פלאש90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

שר החוץ, גבי אשכנזי העניק היום (חמישי) כתבי מינוי לדיפלומטים שמונו לעמוד בראש נציגויות ישראל בעולם לקראת יציאתם הקרובה לשליחות.

בטקס אמר שר החוץ, גבי אשכנזי: "מינוי של שגריר של מדינת ישראל זה דבר גדול, לא כל שכן מינוי של 20 ראשי נציגויות, מתוכן 7 נשים וכן מינוי השגריר הבדואי הראשון בשירות החוץ. על כן, החלטתי שנכון וראוי יהיה להעניק לכל אחד מראשי הנציגויות את כתב המינוי שלו בטקס מכובד לפני יציאתו לשליחות מטעם המדינה בנוכחות בני המשפחות".

השר הוסיף: "בעת הזו, נכסיותה של ישראל היא כלי חשוב בארגז הכלים של כל דיפלומט. היא מקור לגאווה, כלי לקידום שיח של תמורות וקידום אינטרסים מדיניים, מסחריים, כלכליים וביטחוניים. הנכסיות הישראלית מייצרת מקומות עבודה בישראל, וזה המבחן האמיתי שלכם כשגרירים. אני אמשיך לפעול ולהגדיל את המשאבים והתקציבים של משרד החוץ, ואני מצפה מכם ליוזמה מדינית שתביא לשינויים בהצבעות, להישגים במאבק המדיני מול איראן ומול תנועת החרם. היעדים שלכם ברורים".

בטקס השתתפו 20 ראשי נציגויות חדשים ובני משפחותיהם.



0 תגובות