מעבר לאתר המותאם
1

בהוראת הגר"ח: שינויים מידיים בבית כנסת לדרמן בהתאם להנחיות משרד הבריאות

עפר גדנקן No Comments on בהוראת הגר"ח: שינויים מידיים בבית כנסת לדרמן בהתאם להנחיות משרד הבריאות

בעקבות הנחיית משרד הבריאות, פוצלו מנייני התפילה בבית מרן שר התורה, הגר"ח קנייבסקי שליט"א ובבית כנסת 'לדרמן'. בכל קומה יתפללו מניין אנשים מצומצם בלבד במקום מניין תפילה מרכזי אחד. השינוי התבקש לאור הוראת מרן הגר"ח כי יש להישמע להוראות הבטיחות וחובה להתפלל בזהירות הנדרשת ובמניינים של עשרה אנשים בלבד.

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

למען שלום המתפללים ובעקבות מזג אוויר חם ביותר שצפוי בחודש הקרוב, הביא ר' אהרן כהן, גבאי בית כנסת לדרמן, בפני בית הגר"ח את השאלה אלו מזגנים לרכוש לטובת חדרי המניינים שנוספו בפיצול. בתשובה לשאלה על מזגנים בעלי התקן שבת מובנה, ענה מרן שר התורה: 'ברור שאדם צריך לרכוש מזגן עם התקן שבת מובנה, אין ספק ודאי. יבוא על שכרו של שמירת השבת'.

בעקבות כך הוזמנה חברת אלקטרה, היחידה שמייצרת מזגנים בעלי התקן שבת מובנה בכשרות בד"ץ מהדרין, להתקין בבית הכנסת לדרמן מזגנים נוספים בקומה השלישית.

כזכור, בשנה שעברה, לאחר שהגיעה לידיעת גדול הדור כי ישנם בשוק מזגנים בכשרות בד"ץ מהדרין ללא חשש חילול שבת ובעלי התקן שבת מובנה, הותקנו ב'לדרמן' שני מזגני אלקטרה, היחידים שנושאים את ההתקן המובנה.

'אלקטרה', היא החברה הראשונה שחוללה מהפך בקרב עם מקדשי שביעי, והשקיעה כסף רב בפיתוח כאשר זיהתה את הבעיה שיש במזגנים המתקדמים טכנולוגית, ומהווים חשש לחילול שבת, ויצרה סדרת מזגנים עם התקן שבת מובנה, שמבטל כל חשש לשימוש בשבת, מבלי שיש צורך להתקין התקן חיצוני או לשנות משהו באיכות המזגן.0 תגובות