מעבר לאתר המותאם
1

בניינים רבים קרסו ומאות פצועים ממספר פיצוצי ענק בנמל ביירות

שלמה ריזל 2 Comment on בניינים רבים קרסו ומאות פצועים ממספר פיצוצי ענק בנמל ביירות

מדיווחים בלבנון עולה תמונה קשה: בניינים קרסו ועשרות בני אדם נפגעו בסדרת פיצוצי ענק שמקורם בנמל ביירות. טרם ידוע על סיבת הפיצוץ. מושל לבנון הכריז על אזור מוכה אסון | תיעוד נרחב

10:27
25.09.20
אסתי פלד No Comments on גדולי הדור במכתב מיוחד: "היכול להתפלל באוויר הפתוח ראוי לעשות כך"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לפני שעה קלה התרחש פיצוץ ענק בנמל ביירות ברציף 12, במהלך הפיצוץ נראתה פטריית ענק שעולה לגובה רב לאחר זמן קצר פיצוץ ענק החריד את כל האזור ועשן רב כיסה את כל האזור, מעוצמת הפיצוץ הורגש הדף גדול בכל האזור. לא ידוע כעת מה מקור הפיצוץ והחומרים שאוחסנו במחסן הימי שגרמו לפיצוץ הענק. הפיצוץ גרם להרס רב ברדיוס גדול לבניינים והחניות באזור הפיצוץ.

כלי תקשורת ערבים מדווחים כי מאות פצועים שמועברים כעת לבתי החולים.

מקורות בלבנון מדווחים על "הרס עצום באזור קרנטינה ובחלקים מביירות, הזירה היא כמו רעידת אדמה, וצוותי אמבולנס פונים כדי לעזור לאנשים שנמצאים תחת ההריסות. שר הבריאות מורה לכל בתי החולים לקבל את הפצועים על חשבון משרד הבריאות.

כתב רשת SKY בביירות סיפר על ההרס הרב בעיר: "בניינים רבים קרסו כולל אחד המסגדים, יש כאן המולה, אנשים מכוסים בדם ובפיח ברחובות, אנשים בוכים, מייללים. מאז הפיצוץ שומעים אמבולנסים וסירנות כל הזמן. היו דיווחים בתקשורת הלבנונית על סיבות כאלה ואחרות, אבל זה עדיין לא ברור. מה שברור שזה היה פיצוץ ענק שהורגש למרחק של קילומטרים".

המבנה שהתפוצץ בפיצוץ האדיר:

תיעוד ההרס הרב ורגעי הפיצוצים:

תיעוד הפיצוץ בנמל:2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    נסראללה רצה לעשות לנו דבר כזה בפיצוץ האמוניה בחיפה ופיצוץ אמוניום חנקתי התרחשה בלבנון, יש בורא לעלם!