מעבר לאתר המותאם

צוותי מד"א טיפלו במאות בני אדם במהלך הצום

אליהו גרין No Comments on צוותי מד"א טיפלו במאות בני אדם במהלך הצום

במד"א מטפלים מדי שנה במקרים רבים ביום צום תשעה באב, אשר התקיים בשיאו של גל החם הכבד // גם השנה נערכו כוחות מד"א וטיפלו במי שסבלו מחולשה, עילפון, התייבשות סחרחורות ובלבול – תוך שמירת הנחיות הקורונה

אמבולנס. אילוסטרציה צילום: Nati Shohat/Flash90
15:00
24.09.21
אתר קול חי No Comments on שלמה כהן בשמחת חג עם המלחין ר' חיים בנט • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

צוותי הרפאה של מגן דוד אדום טיפלו במהלך צום ט' באב במאות בני אדם שנזקקו לסיוע רפואי, בהם 142 בני אדם שסבלו מחולשה וסחרחורות, 5 שהתייבשו ו-51 שהתעלפו.

כבכל שנה פרסמו במד"א הנחיות לציבור הצמים ועמדו בהערכות מיוחדת ברחבי הארץ. במקביל, חובשים ופראמדיקים של מד"א באמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ, אופנועים, וכלי רכב ייעודיים נוספים של מד"א, אבטחו רפואית את המתפללים הרבים שהגיעו לרחבת הכותל המערבי בירושלים.

השנה, נוכח גל החום הכבד, המליץ ארגון מד"א להימנע ככל הניתן מפעילות ספורטיבית ומחשיפה ממושכת לשמש וכן הומלץ לשתות כמויות גדולות של מים ולהימצא במקומות מוצלים וקרירים. במקביל, הדגישו בארגון כי יש לזכור ולשמור על הנחיות הקורונה והריחוק החברתי ולהשתמש במסכה בכל יציאה מהבית.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "מדי שנה, צוותי מד"א מעניקים טיפול מהיר ומקצועי לנפגעים במהלך צום ט' באב. אני מברך על כך שלא נרשמו מקרים חריגים, מה שמצביע על תשומת הלב שניתנה ע"י הצמים להנחיות מד"א ושאר הגורמים. במגן דוד אדום שבים ומזכירים כי בכל צורך רפואי יש להזעיק את צוותי מד"א דרך טלפון החירום 101, או באמצעות יישומון מד"א שלי, באמצעותו יכולים החובשים והפראמדיקים לאתר את מיקומכם המדויק".0 תגובות