מעבר לאתר המותאם
1

עו"ד בן גביר וגב' בנט הגיעו לפשרה; בנט תתמוך בחיילי צה"ל בחברון

ישראל רובין 1 Comment on עו"ד בן גביר וגב' בנט הגיעו לפשרה; בנט תתמוך בחיילי צה"ל בחברון

לאחר שטענה כי פעילי עוצמה יהודית פרצו לביתה וכי עו"ד בן גביר היה סוכן שב"כ ונתבעה, רעייתו של ח"כ נפתלי בנט ועו"ד איתמר בן גביר הגיעו לפשרה: חלק מפרטי הסכם הפשרה חסויים. בין היתר, תעביר הגב' בנט כספים שיועדו לתמיכה בחיילי צה"ל במוצבים בחברון

עו"ד איתמר בן גביר צילום: פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לבית משפט השלום בירושלים הוגשו לפני זמן קצר הודעות פשרה בין גילת בנט, רעייתו של שר הביטחון נפתלי בנט לבין עו"ד איתמר בן גביר ומפלגת עוצמה יהודית.

כזכור, לפני הבחירות לכנסת בנט טענה כי אנשי עוצמה יהודית פרצו לביתה והמדובר במפלגה עבריינית וטרוריסטית. בכתב תביעה שהוגש לבית משפט השלום בירושלים בשם עוצמה ואיתמר בן גביר נטען כי אנשי עוצמה מעולם לא פרצו לבית של בנט ברעננה וכי בנט טוענת את אשר טוענת רק כדי להכפיש את עוצמה במהלך הבחירות. בכתב הגנה שהוגש על ידי בנט נטען כי לפי פרסומים בתקשורת בן גביר היה סוכן שב"כ.

בין הצדדים נערכה בשבועות האחרונים, במיוחד לקראת תשעה באב הידברות, וכאמור לפני מספר דקות הוגשה הודעה על הסכם פשרה לסיום המחלוקת מחוץ לכותלי בית המשפט.

בהודעה לבית המשפט נכתב כי הצדדים הגיעו להבנות והסכמות לסיום המחלוקת, שחלקן לא יפורסמו. יחד עם זאת, גילת תפרסם הודעה בה ייכתב  כי: "לאחר שבדקתי את העובדות, הבנתי שטעיתי כאשר ייחסתי לאנשי עוצמה יהודית פריצה לביתי ברעננה או פעולה עבריינית כלשהי כלפי או כלפי בעלי. כמו כן, אני חוזרת בי, מן האמור בכתב ההגנה בו נטען כי איתמר בן גביר היה בעברו סוכן שב"כ. דברים אלה, נטענו ללא כל בסיס, ואני מצרה על כך".

כמו כן בהסכם נכתב כי מלבד הבנות והסכמות שהצדדים לא מפרסמים, אפשר לגלות כי: "היות וגם הגברת בנט וגם עו"ד איתמר בן גביר תומכים בחיילי צה"ל, תעביר גילת באמצעות איתמר בן גביר, סכום כסף שנועד לתמוך בחיילי צה"ל במוצבים בחברון".

עו"ד איתמר בן גביר מסר: "מרוצה מההסכם ושמח שבמוצאי תשעה באב בזמן שבו נכון להנמיך את הלהבות ולפעול לפיוס בעם, הגענו להבנות והסכמות".1 תגובות

מיין תגובות
 1. 1

  יש לה מזל לגלת בנט
  שעוד בן גביר אישיות טובה
  וותרנית.
  יחד עם זאת מה היא הסיבה לא לפרסם
  את ההסדר בניהם .

  לבסוף לתרום עבור חיילי צהל בחברון
  חשוב !!!!!!