מעבר לאתר המותאם
1

יוזמה מבורכת: העובדים הבכירים ברשויות יעבירו את המענק לנזקקים

איתי גדסי No Comments on יוזמה מבורכת: העובדים הבכירים ברשויות יעבירו את המענק לנזקקים

ראש עיריית נוף הגליל רונן פלוט, מקדם יוזמה חשובה יחד עם יו"ר השלטון המקומי חיים ביבס, להעביר את כספי המענקים של בכירי הרשויות המקומיות לידי הנזקקים לכך

רונן פלוט צילום: פלאש 90
18:28
07.08.20
דוד קליגר No Comments on לכבוד שבת: "ישמחו" בביצוע יצחק מאיר מתוך האלבום השני של כצ'לה • האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאחר הצגת תוכנית המענקים ע"י ראש הממשלה, החלו יוזמות לתרומת המענקים מאנשים שעובדים כרגיל ואינם זקוקים באופן מיוחד לאנשים הנצרכים למענקים כמו אוויר לנשימה. היום (חמישי) ראש עיריית נוף הגליל רונן פלוט מקדם יוזמה מבורכת "מענק למי שצריך".

פלוט אומר כי "מענק הקורונה צריך להגיע לחשבון של מי שצריך". ראש העיר סיפר כי "אתמול בלילה פניתי ליו"ר המרכז לשלטון מקומי, ראש עיריית מודיעין, חיים ביבס והצעתי בצורה גורפת לפנות לכל ראשי הערים בארץ, סגני ראשי ערים והעובדים הבכירים ולבקש מהם לתרום את המענק לטובת קרן מיוחדת שתדאג להעביר את הכסף למי שבאמת צריך, לכל אותם האנשים שנפגעו קשה כל שקל יכול לעזור להם".

לדברי פלוט, "ביקשתי לעשות את זה בכל 250 הרשויות המקומיות, מדובר בכמעט 10,000 איש כך שזה הרבה כסף ואני בטוח שהרבה מאוד ארגונים ומוסדות נוספים יצטרפו ליוזמה".

ואכן הבוקר  אומר פלוט, עודכנתי שהמיזם יוצא לדרך, חיים ביבס, איש משכמו ומעלה, מקדם את הרעיון ואני איתו בכל הכוח".0 תגובות