מעבר לאתר המותאם
1

השר אמסלם מזהיר: "אנחנו לפני אנרכיה מוחלטת"

איתי גדסי 1 Comment on השר אמסלם מזהיר: "אנחנו לפני אנרכיה מוחלטת"

השר דודי אמסלם התייחס להפגנת השמאל האלימה בי-ם אמש ואמר, "זו לא מצוקה של עסקים שנמצאים בקשיים. מה שראינו בימים האחרונים זה עבריינות ואלימות שמכוונת במטרה להפלת ראה"מ"

השר אמסלם במליאה צילום: עדינה ולמן - דוברות הכנסת

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

השר דוד אמסלם התייחס היום (רביעי) במליאת הכנסת, להפגנת השמאל האלימה אמש בירושלים ואמר: "אמש היינו לדעתי עדים לאחד המחזות המבישים והמשפילים בתולדות הדמוקרטיה הישראלית במדינת ישראל. צפינו אמש בתמונות מירושלים, ראינו שם המחסומים מתעופפים על שוטרים, ביצים שהושלכו על כוחות הביטחון, הפרות סדר, אלימות פיזית קשה וגם אלימות מילולית מהחמורות שנראו במחוזותינו אי-פעם".

אמסלם הוסיף כי "כמובן שאין מה לדבר בכלל על כל הסיפור של המסכות, של שמירת ממרחק של מאות אנשים".

אמסלם הזהיר כי "מה שהשמאל האנרכיסטי מעולל בימים האחרונים זאת לא הבעת מצוקה בעקבות הקורונה, זו לא מצוקה של עסקים שנמצאים בקשיים. מה שראינו ורואים בימים האחרונים זה עבריינות ואלימות שמכוונת במטרה אחת, להפלת ראש הממשלה במדינת ישראל בכל דרך רק לא בדרך הדמוקרטית".

לדברי השר אמסלם, "האלימות הזאת נובעת מכך שהשמאל לא מצליח במערכות הבחירות להחליף את שלטון הימין במדינת ישראל ולכן הוא מתעל את התסכול שלו לאפיקים האלימים ביותר".

אמסלם התריע בסוף דבריו ואמר, "אנחנו עוד צעד קטן לפני האנרכיה המוחלטת שמוביל אותה השמאל האלים והעבריין במדינת ישראל".1 תגובות

מיין תגובות