מעבר לאתר המותאם
1

גנץ ואדלשטיין סיירו בפיקוד העורף: "צורך בשיתוף פעולה ממשי"

קובי פינקלר No Comments on גנץ ואדלשטיין סיירו בפיקוד העורף: "צורך בשיתוף פעולה ממשי"

שר הביטחון בני גנץ סייר יחד עם שר הבריאות יולי אדלשטיין בפיקוד העורף, וביקרו במרכז השליטה על המלוניות שמפעיל צה"ל ובחמ"ל אגמים. מנכל"י המשרדים ידונו על העמקת שת"פ

18:28
07.08.20
דוד קליגר No Comments on לכבוד שבת: "ישמחו" בביצוע יצחק מאיר מתוך האלבום השני של כצ'לה • האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

על רקע המחלוקת בין צה"ל למשרד הבריאות על הובלת המאבק בקורונה, לראשונה, שר הביטחון ושר הבריאות מקיימים סיור יחד בפיקוד העורף. שר הביטחון, בני גנץ, ושר הבריאות יולי אדלשטיין, קיימו היום (שלישי) סיור בפיקוד העורף ביחד עם השר לנושאים אזרחיים במשרד הביטחון מיכאל ביטון, סגן שר הבריאות יואב קיש, ובהובלת סגן הרמטכ"ל אלוף אייל זמיר, ומפקד פיקוד העורף אלוף אורי גורדין.

בביקור סיירו השרים באולפן ההסברה, במשל"ט המלוניות ובחמ"ל האגמים, וקיבלו סקירות אודות יכולות פיקוד העורף בחירום והאמצעים שניתן לרתום לקידום המאבק בנגיף הקורונה.

בסיור לקחו חלק גם מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי ומנכ"ל משרד הביטחון אלוף (במיל') אמיר אשל. השרים סיכמו, כי המנכ"לים ידונו ביניהם בהעמקת שיתוף הפעולה בין משרד הביטחון וצה"ל לבין משרד הבריאות בכל הנוגע למאבק בנגיף הקורונה.

שהב"ט גנץ, אמר בסיור על פיקוד העורף, "פיקוד עם יכולות אופרטיביות פנטסטיות בייחוד בנושא המגע עם אזרחים, בכל תרחיש של חירום, חלילה וחס חירום מלחמתי, אבל גם בעידן הקורונה שבתוכו אנחנו נמצאים – שיתוף הפעולה שבין הגופים יכול לשפר את השירות לאזרח, ובדיוק לשם אנחנו ניקח את זה".

שר הבריאות אדלשטיין הודה לגנץ על הסיור ועל שיתוף הפעולה ואמר, "אנחנו במשבר מאוד לא פשוט, פיקוד העורף היה שותף של משרד הבריאות מן היום הראשון של המשבר. לצערי כולנו רואים שהמספרים של החולים עולים, יש צורך בשיתוף פעולה ממשי ואנחנו נוכל לנצח את הנגיף, רק ביחד".0 תגובות