מעבר לאתר המותאם
1

ח"כ שלח כינס את הוועדה לביקורת המדינה; ח"כ זוהר: "נשקול להדיח אותך"

איתי גדסי No Comments on ח"כ שלח כינס את הוועדה לביקורת המדינה; ח"כ זוהר: "נשקול להדיח אותך"

‏יו"ר הוועדה לביקורת המדינה עפר שלח מכנס דיון בוועדה לביקורת המדינה על פרשת הצוללות. יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר שיגר לעברו איום "יש לשקול את המשך כהונתך בראשות הוועדה"

Likud parliament member Miki Zohar speaks during a Knesset plenary session on Likud MK Haim Katz request for parliamentary immunity from prosecution, at the Knesset, the Israeli parliament in Jerusalem on February 17, 2020. Photo by Yonatan Sindel/Flash90 *** Local Caption *** ???? ????? ???? ??? ???? ?????? צילום: יונתן סינדל/מרים אלסטר - פלאש 90
20:47
02.07.20
בנצי לייזרוביץ No Comments on חשוד התקרב לעבר הלוחמים במחסום קלנדיה עם סכין ונעצר

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הוועדה לביקורת המדינה בראשות ח"כ עפר שלח מתכנסת בשעה זו לדיון על מנת לבקש חוות דעת ממבקר המדינה בנושא: "טיפול רשויות המדינה ברכש כלי השייט מחברת טיסנקרופ ותהליך קבלת ההחלטות בנושא".

יו"ר הוועדה ח"כ עפר שלח אמר בפתח הדיון: "אנחנו מדברים על מאות מיליונים מתקציב הביטחון, ונגזרות צדדיות ששוות הרבה מאוד כסף, מבלי שנעשית הכרעה מוקדמת כמה צוללות אנחנו צריכים. למה הדברים האלה הוכרעו קודם שנפלו ההחלטות? הבדיקה של המבקר היא רלבנטית והייתה צריכה להיעשות גם אם לא היה חשד לשחיתות והיא עוד יותר מחמירה כשאנחנו מדברים על חשד לשחיתות".

יו"ר הקואליציה ח"כ מיקי זוהר פנה ליו"ר הוועדה ח"כ שלח ואמר: "עפר אתה יו"ר הוועדה לביקורת המדינה וזו אולי אחת הוועדות החשובות בכנסת. הייתי סבור שבשום מצב לא ייתכן שהוועדה הזו תהפוך כלי לניגוח פוליטי. אני לא חושב שהדיון היום הוא ענייני או מקצועי. היה לי חשוב לעמוד במילה שלי ולא להתערב בהחלטות האופוזיציה לגבי מי עומד בראש איזו ועדה. אני לא פוסל את האפשרות לבחון להחליף אותך כיו"ר הוועדה לאור ההתנהלות הלא מקצועית שפוגעת בשמה הטוב של הוועדה, וייתכן שיש לשקול את המשך כהונתך בראשות הוועדה. נבחן את האפשרות שיש בפנינו".0 תגובות