מעבר לאתר המותאם  דרעי: "אני מתכוון להסתער על בעיית התכנון ביישובים הדרוזיים"

  איתי גדסי No Comments on דרעי: "אני מתכוון להסתער על בעיית התכנון ביישובים הדרוזיים"

  שר הפנים דרעי במאהל המחאה של הדרוזים בירושלים: "אני מתכוון להסתער על בעיית התכנון ביישובים הדרוזיים"

  צילום: דוברות משרד הפנים
  22:03
  12.05.21
  קובי פינקלר No Comments on 180 שיגורים לעבר ישראל מהבוקר; 6 נפגעי חרדה באשקלון מפגיעה ישירה

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  שר הפנים, אריה דרעי, ביקר לפני זמן קצר במאהל המחאה של העדה הדרוזית בקרית הממשלה בירושלים. קיבלו את השר, ראש העדה הדרוזית מואפק טריף, יו"ר פורום ראשי הרשויות הדרוזיות וראש מועצת סאג׳ור ג'אבר חמוד וכן נכחו סגן שר הפנים יואב בן צור ומנכ"ל משרד הפנים מרדכי כהן.

  השיח' טריף וראש המועצה חמוד הביעו בפני השר את תודתם על עבודת המשרד לטובת הרשויות הדרוזיות. במקביל הביעו תרעומת על חוסר התקציב לשנה הקרובה, קידום תוכנית חומש וכן ביקשו לבטל את חוק קמיניץ.

  ברצונם של ראשי הרשויות להתחיל לשבות רעב החל מ-14.6 ולהשבית את הרשויות הדרוזיות. המוחים מעוניינים בהחלטת ממשלה מקיפה שתיתן מענה למגוון הצרכים של הרשויות והחברה הדרוזית.

  השר דרעי אמר: "בשנה שעברה הובלנו החלטת ממשלה לשנת 2019 שבה תקציבים רבים ומשרד הפנים כבר ביצע את רוב ההחלטה עד כה וכעת הרשויות הדרוזיות קיבלו עוד 20 מיליון שקלים כסיוע בגין משבר הקורונה. תחום התכנון והבנייה חזר אלינו ויש בדבר הרבה אחריות. בכוונתי להסתער על הנושא של תכניות המתאר וסוגיות התכנון. נקים גוף שיעסוק בבעיות אלה ברשויות הדרוזיות".

  עוד הוסיף: "לגבי תכנית החומש, תהיה בודאי תכנית אך יש צורך להעביר את תקציב המדינה קודם לכן. בהחלטת הממשלה שעולה היום, יש סעיף שביקשתי להכניס ובמסגרתו הממשלה מנחה להכין תכנית חומש לחברה הדרוזית.
  משרד הפנים יעשה ככל יכולתו לסייע לרשויות הדרוזיות ואני מודה לכם על שיתוף הפעולה עם המשרד".  0 תגובות