מעבר לאתר המותאם
1

ח"כ סער: "אם נצטרך לקבל את כל התוכנית כתנאי לריבונות – לא תודה"

אסתי פלד 4 Comment on ח"כ סער: "אם נצטרך לקבל את כל התוכנית כתנאי לריבונות – לא תודה"

ח"כ גדעון סער בריאיון ל'מהדורה המרכזית' התייחס לאפשרות של פגיעה ביחסים עם ירדן עם החלת הריבונות, "לירדן יש שורה ארוכה של אינטרסים ורווחים מהקשר איתנו, והם לא עושים לנו טובה. יחד עם זאת גם אנחנו מרוויחים משת"פ עם ירדן"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ח"כ גדעון סער התראיין הערב (שלישי) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן הבהיר כי לא יקבל את החלת הריבונות במקרה ונידרש להתחייב לכלל מתווה השלום של הנשיא טראמפ: "יש כמה נקודות שלא הסתיימו כמו מתווה המפה וסוגיות של הקפאה. יש הזדמנות להחיל את הריבונות וזה לא מחייב לקבל את כל מתווה התוכנית כמו מדינה פלסטינית, מדינה פלסטינית בנגב מובלעות ישראליות וכד'.

סער הוסיף, "ראש הממשלה אמר בוושינגטון כי הוא ידון על בסיס התוכנית. זה לא מחייב את ישראל לקבל אותה כפי שהיא". הבהיר סער.

ייתכן וצריך לומר לא אומר סער, "או יבואו ויאמרו לי שתנאי החלת הריבונות זה לקבל את כל התוכנית ככתבה אני יואמר לא תודה. לכן האמירה של לשאת ולתת על פי התוכנית היא מגלמת את כל ההתניות שהביאו האמריקנים".

סער הבהיר יחד עם זאת על ההזדמנות החד פעמית כנראה: "מעולם ממשל אמריקני לא הסכים להחלת ריבונות על יישוב אחד. לכן צריך להסתכל על ההזדמנות ההיסטורית נכונה. גם נוכל לומר לאמריקנים שאנחנו לא מעוניינים להחיל את הריבונות על פי המפה האמריקנית אלה לוקחים רק חלק בלבד. יש אפשרויות שונות אני לא חושב שזה יביא להתנגשות בין המדינות".4 תגובות

מיין תגובות
 1. 4

  כדאי לכולם לא להערים קשיים ולחפש מחט בערימה

 2. 3

  התוכנית זה שאנשים כמוך וכמו כל הליכודניקים ונמתנחלים יעופו לנו מהעיניים ויבצעו התאבדות קולקטיבית זה רק לטובת האנושות להיפטר מזבל אנושי טהור כמוכם

 3. 2

  אותנו לא מענין מה חושב גדעון סער.גם הוא לא מענין אותנו.

 4. 1

  עסקת המאה סכנה איומה ליהודים!