מעבר לאתר המותאם
1

30 שנה לכינון יחסי ישראל-יוון: נתניהו ומיצוטקיס הרימו כוסית

איתי גדסי No Comments on 30 שנה לכינון יחסי ישראל-יוון: נתניהו ומיצוטקיס הרימו כוסית

ראש הממשלה נתניהו וראש ממשלת יוון קיריאקוס מיצוטקיס קיימו היום טקס הרמת כוסית וירטואלית וחגיגית לציון 30 שנה לכינון יחסי ישראל-יוון

צילום: לע"מ
10:59
02.06.20
בנצי לייזרוביץ No Comments on נעצר חשוד שאיים על חייו של ראש הממשלה נתניהו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים היום (רביעי) הרמת כוסית וירטואלית וחגיגית עם ראש ממשלת יוון קיריאקוס מיצוטקיס, לציון 30 שנה לכינון יחסי ישראל-יוון, בשיחת וידאו מלשכת רה"מ בירושלים.

ראש ממשלת יוון מיצוטקיס בירך את ראש הממשלה נתניהו על הרכבת הממשלה.

ראש הממשלה נתניהו וראש ממשלת יוון מיצוטקיס דנו במאמצים המשותפים לחידוש הטיסות בין המדינות באופן בטוח ואמר: "יש לנו רצון גדול לבקר ביוון. אנחנו נרצה לחדש טיסות וקשרי תיירות עם מדינות שנמצאות במצב דומה לשלנו, הבולטת שבהן היא יוון ואנו עובדים על זה ברגעים אלה. אלו החדשות הטובות הראשונות שאני יכול לספר לך. אני מקווה שנוכל להביא ליישום הדבר בהקדם".

עוד דיברו המנהיגים על קידום פרויקט צינור הגז "East-Med" בין ישראל לאירופה, וחיזוק שיתוף הפעולה בתחומי הביטחון, החירום וההייטק.

המנהיגים סיכמו לכנס מפגש ממשלות (G2G) בהקדם האפשרי בירושלים. ראש הממשלה נתניהו ציין בשיחה את התפקיד ההיסטורי של אביו של ראש ממשלת יוון, ראש ממשלת יוון לשעבר קונסטנטינוס, שהביא לכינון יחסים מלאים עם ישראל לפני 30 שנה.0 תגובות