מעבר לאתר המותאם
1

צפו: השחקן החרדי עופר הלוי יצא לשמח ילדים מאושפזים

צבי הדס 3 Comment on צפו: השחקן החרדי עופר הלוי יצא לשמח ילדים מאושפזים

לאחר פניות שקיבל מהורים רבים לילדים המאושפזים במחלקות הרגילות בבי החולים, בבקשה שימצא את הדרך לשמח את הילדים שלהם, השחקן עופר הלוי התמגן על פי ההנחיות ובאישור של רופאים יצא לשטח לשמח את הילדים • צפו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בימים כתיקונם ילדים המאושפזים בבתי חולים זוכים למבקרים רבים ולמתנדבים שבאים לשמח את ליבם, אולם בעקבות נגיף הקורונה והנחיות משרד הבריאות יש רבים שחוששים להגיע לבית החולים מחשש להידבק בקורונה מה שמשאיר את הילדים השוכבים בבתי החולים לבד.

השחקן עופר הלוי קיבל בימים האחרונים פניה מהורים רבים לילדים המאושפזים במחלקות אלו שפנו אליו בבקשה שימצא את הדרך לשמח את הילדים שלהם.

לדבריהם, בשל הנחיות משרד הבריאות ובשל החשש מהידבקות, יש קושי בקיום ביקורים בבתי החולים מצד המשפחה הרחבה וירידה משמעותית במתנדבים שעסקו בהפעלות משמחות לילדים. על פי מחקרים שנעשו בעבר יש השפעה משמעותית להפעלות משמחות על הצלחה של מגוון טיפולים רפואיים הן בילדים והן במבוגרים.

הלוי, בעל תיאטרון 'משמחי לב', התמגן על פי הנחיות משרד הבריאות ובאישור של רופאים בבתי החולים ויצא לשטח לשמח את הילדים המאושפזים במחלקות הילדים הרגילות בבתי החולים.3 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    כול הכבוד אין עליו