מעבר לאתר המותאם
1

יו"ר ההסתדרות הלאומית: "בעלי העסקים מ'קבוצת 200' מחזיקים את העובדים כבני ערובה"

צבי הדס 1 Comment on יו"ר ההסתדרות הלאומית: "בעלי העסקים מ'קבוצת 200' מחזיקים את העובדים כבני ערובה"

יו"ר ההסתדרות הלאומית, יואב שמחי: "בעלי העסקים מ'קבוצת 200' סוחטים את מדינת ישראל ומחזיקים את עשרות אלפי העובדים כבני ערובה"

יואב שמחי
יו"ר ההסתדרות הלאומית, מר יואב שמחי צילום: דוברות ההסתדרות הלאומית
13:49
28.05.20
דוד קליגר No Comments on שירה של תורה: גדולי הזמר בתוכנית מיוחדת לשבועות • צפו בשידור חוזר

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

כלכלת ישראל, הזקוקה באופן דחוף להתאושש ולחזור באופן הדרגתי לעבודה, מקבלת תקווה משמעותית עם אישור פתיחת כלל החנויות במרחבים הפתוחים. אבל, למרות האישור, בהסתדרות הלאומית מציינים כי ישנם עשרות אלפי עובדים אשר משוועים לשוב לעבודה והדבר לא ניתן להם עקב סירובם של 200 בעלי חנויות ועסקים.

יו"ר ההסתדרות הלאומית, יצא היום חוצץ ובאופן נחרץ נגד המשך המצב ומניעת חזרתם של עשרות אלפי העובדים ברשתות האופנה על ידי בעלי הרשתות: "'קבוצת ה-200' מחזיקה את העובדים כבני ערובה, כאמצעי לסחיטה ואיומים של מדינת ישראל. מדובר בעשרות אלפי עובדים המשוועים לשוב לעבודה. לא יעלה על הדעת כי ברגע שמדינת ישראל מאפשרת להחזיר עובדים אלה למעגל העבודה, פועלת 'קבוצת ה200' בניגוד לאינטרס של העובדים ומחזיקה בהם כבני ערובה".

במכתב ששיגר יואב שמחי, קרא יו"ר ההסתדרות הלאומית לראש הממשלה להתערב באופן דחוף במשבר ולמנוע בכל דרך את המשך השבתת החנויות המדוברות. "אנו סבורים כי על ממשלת ישראל לכפות על המעסיקים לקלוט את העובדים השכירים ברשתות האופנה והמסחר באופן מידי לעבודה כפי שהיה ערב פרוץ המגפה תוך שמירה על זכויותיהם".

המכתב ששלח יו"ר ההסתדרות1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    לא הבנתי מה רוצים מהמעסיקים, איך יעסיקו 5 קופאיות כאשר בפועל יש מעט מאוד אנשים ורק קופה 1 או 2 פעילות?… זה לדרוש מהמעסיקים לספוג את עלות החל"ת של העובדים תכל'ס