מעבר לאתר המותאם
  1

  ליל הסגר: מאות ניידות יפטרלו ו-45 מחסומים יוקמו בצירים מרכזיים

  בנצי לייזרוביץ No Comments on ליל הסגר: מאות ניידות יפטרלו ו-45 מחסומים יוקמו בצירים מרכזיים

  לקראת ליל הסדר, המשטרה תאכוף את הסגר שהוטל על ערי ישראל. מאות ניידות יפוזרו בכל כבישי המדינה לאכוף את איסור היציאה מהבית. מפת הצירים החסומים

  השר לביטחון פנים ארדן בסיור בשטח צילום: פלאש90
  23:42
  26.01.21
  ישראל רובין No Comments on ברביעי: בג"ץ ידון על הריסת בית המחבל שרצח את אסתר הורגן הי"ד

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל: בהתאם לתקנות המעודכנות לשעת חירום שיכנסו לתוקפן הערב ועפ"י החלטת הדרג המדיני, המשטרה תגביר את פעילות האכיפה והפיקוח ברחבי הארץ ותפעל לאכוף את התקנות למען שמירת בריאות הציבור.

  כאמור, במסגרת ההיערכות במבצע "אביב מוגן" אגף התנועה יפעל בצירים הבינעירוניים למימוש תכלית תקנות לשעת חירום. כאשר מיקוד הפעילות האופרטיבית יתבצע בפריסה ארצית של כ-45 מחסומים בצירים המרכזיים, שיצרו רצף של חסימות בין השטח העירוני לבינעירוני וזאת במטרה לאכוף את קיום התקנות וצו בריאות העם.

  לצד המחסומים יפעלו מאות ניידות ושוטרים שיבצעו סריקות על כלל הצירים ברחבי הארץ תוך ביצוע מחסומים מדלגים, ויאתרו אזרחים שלא יפעלו עפ"י התקנות. אנו מדגישים בפני הציבור להימנע ממפגש מיותר עם השוטרים שלא בהתאם לתקנות על מנת שנוכל לשמור כולנו על בריאות כלל אזרחי מדינת ישראל.

  מפת החסימות בכבישים הבינעירוניים:

  בתוך כך, השר לבטחון הפנים גלעד ארדן סייר היום (שלישי) בירושלים כדי לעמוד מקרוב על היערכות המחוז לאכיפת ההגבלות החדשות שאושרו היום בממשלה.

  השר ארדן פגש בראשית סיורו את נשיא המדינה רובי ריבלין, יחד עם ממלא מקום המפכ״ל ועדכן אותו על פעילות המשטרה וגופי המשרד לבטחון הפנים במאבק בקורונה.

  הנשיא הביע את הערכתו והוקרתו לפעילות השוטרים ומשרתי המשרד. משם המשיך השר לביקור במרכז השליטה המחוזי המקבל את פניות האזרחים ולאחר מכן ביקר השר במספר מחסומי משטרה שנפרסו במסגרת היערכות המחוז ושוחח עם השוטרות והשוטרים המוצבים בהם.

  השר ארדן אמר בסיור: "אני מצדיע לשוטרות ולשוטרים שלנו, שמסכנים את בריאותם למען כולנו. כשאנו נחגוג את ליל הסדר הם יסיירו ויפעלו בישובי המדינה כדי לוודא שהנחיות משרד הבריאות נשמרות. אני מבקש מהאזרחים לסייע לשוטרים ולהישמע להנחיותיהם . זוהי שעת מבחן לכולנו ואנחנו במלחמה הזו יחד. אם נשאר בחג הזה ביחד, נוכל להיות בני חורין בסיומו".

   

     0 תגובות