מעבר לאתר המותאם
1

ר"ע ביתר עילית בהנחיות לתושבים: אין שריפת חמץ

בנצי לייזרוביץ No Comments on ר"ע ביתר עילית בהנחיות לתושבים: אין שריפת חמץ

בשלישי יחל מתחם הבדיקות בעיר לפעול לתושבי העיר

22:50
27.05.20
איתי גדסי No Comments on ח"כ אזולאי: "להתאים את מתווה הקפסולות להקלות במשק"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש עיריית ביתר עילית מאיר רובינשטיין עדכן הערב (שני) את תושבי עירו במספר הנחיות חשובות והוראות התנהלות לקראת חג הפסח. רובינשטיין ביקש מהתושבים להישמע להנחיות, "בימים אלו, מוטלת עלינו אחריות כבירה לקיים בהידור את מצוות עשה שבתורה של 'ונשמרתם'. באחריות הדדית ובשמירה יתרה על ההנחיות, נעבור את זה ביחד, בסייעתא דשמיא".

הבדיקות יחלו מחר: מערך הבדיקות בעיר החל. מחר יום ג', מהשעה 12:00 בצהרים עד חמש בערב, כל תושב שחש תסמינים, יוכל להגיע למתחם הבידוק המיוחד שהוקם ע"י העירייה ומד"א ברחוב אהל שרה – ולהיבדק ללא צורך בהרשמה מראש. יש להצטייד בתעודת זהות.

הכניסה למתחם מרחוב קדושת לוי. לא תתאפשר כניסה מרחוב בניין דוד. לאלו שאינם בעלי רכב, יש להתקשר למוקד העירוני 106 וידאגו לו להסעה למתחם הבידוק.

מגנים על הקשישים: אוכלוסיית המבוגרים, שכידוע הינם בקבוצת סיכון ממשי: אנא, המנעו מכל יציאה מן הבית. לקשישים שאין להם יד תומכת, אנו נספק לכם מזון כשר למהדרין, עד הבית.

סגר חיוני: הכניסה אל העיר והיציאה ממנה, אפשרית לצרכים חיוניים בלבד. הנחיות הרשויות קובעות כי אין לצאת מן הבית אלא לצרכים חיוניים בלבד. אנא, הקפידו על ההנחיות.

אין שריפת חמץ: לצערנו לא תתקיים שריפת חמץ במרחב הציבורי. על פי הוראת רבני העיר שליט"א, יש לזרוק את כל החמץ לפח האשפה בליל בדיקת חמץ עד לשעה 12:00 בלילה. להשאיר כזית חמץ ועשר הפתיתים בלבד שאותם יש לבער לפני סוף זמן הביעור, באמצעות אקונומיקה ולזרוק לפח האשפה.

 0 תגובות