מעבר לאתר המותאם
1

אהרון סיטבון מצפה: "שיבוא כבר עכשיו" • האזינו

דוד קליגר 3 Comment on אהרון סיטבון מצפה: "שיבוא כבר עכשיו" • האזינו

ממרום גילו המבוגר ממשיך אהרון סיטבון לשיר על הגאולה הקרובה ומגיש שיר נוסף שמדבר עליה "שיבוא כבר עכשיו", על העיבוד הופקדו אלי קליין ואיצי ברי • האזינו

23:17
25.05.20
אסתי פלד No Comments on סגן השר מקלב על העיכוב בפתיחת הלימודים: "הכל יפתח בצורה מדורגת"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

כבר שנים רבות שאהרן סיטבון, יוצר בחסד, חב"דניק בנשמה וזמר בעל קול עמוק ונדיר – מעביר מסרי גאולה באופן מקורי ויעיל – באמצעות שירים שהוא כותב ומבצע. כעת, עשייתו המוזיקלית מקבלת טוויסט חדש – סינגל מקורי בלחן מרענן. מאז החל את דרכו במוזיקה היהודית, הוא מתמקד בגאולה האמיתית והשלימה, צופה למרחוק ומצפה בכיליון נפש. יצירותיו המוזיקליות זוכות לאהדה והערכה רבה, ומסר הגאולה הולך ותופס מעמד ומציאות לאורך השנים.

כחסיד מובהק וככזה שמחובר עמוק לתורתו של הרבי, מתאר סיטבון את בחירתו במוזיקה כקשר ישיר וכפלטפורמה להפצת מסרי גאולה לכל העולם בכל מקום. סיטבון רואה את עצמו כשליח של ממש להפצת יהדות דרך מילים, מנגינות וקול ערב.

"כשיצאתי להקליט את שיבוא כבר עכשיו", מגלה אהרן, "לא תיארתי לעצמי עד כמה יהיו אקטואליים מילות השיר, עם ישראל צריך משיח עכשיו". סיטבון מתאר את תחושת השליחות שלו בהוצאה של שיר מחזק, בימים בהם מגיפה משתוללת ועינינו נשואות לקב"ה בציפייה דרוכה לגאולה שתיכף תגיע.

בשנה האחרונה עמל אהרן יחד עם צמד המוזיקאים המשובח אלי קליין ואיצי ברי על הקלטת אלבום גדש בשירים מוצלחים. צמד המעבדים חתום על עשרות להיטי ענק ועושה זאת גם כאן, בשיר שמדגיש את הצורך המוחשי של עם ישראל בגאולה השלימה והקרובה – שיבוא כבר עכשיו.

קרדטים:
מילים ולחן: אהרן סיטבון | עיבוד וניהול מוזיקלי: אלי קליין ואיצי ברי

מילים:
היית לי אור
היית לי דרך
תמיד הרגשתי
שאתה שומר עלי
גם כשהכל
היה נראה אחרת
בלב הרגשתי
שאתה תמיד איתי

מה עוד אשאל ממך
ומה עוד נשאר לבקש
נתת בי נשמה
נתת לי הכל
רק עוד דבר אחד
משאלה קטנה שיש לי בלב
שיבוא
שיבוא כבר
עכשיו

בטחתי בך
לקחתי ידך
תמיד הרגשתי
שאתה שומר עלי
גם בשקיעה
כשהשמש נעלמת
בלב הרגשתי
שאתה תמיד איתי3 תגובות

מיין תגובות