מעבר לאתר המותאםעמיר פרץ: "יש להזרים כספים למשק, על חשבון הגדלת הגרעון"

איתי גדסי 2 Comment on עמיר פרץ: "יש להזרים כספים למשק, על חשבון הגדלת הגרעון"

בהתייחסו לנתוני האבטלה היום אמר ח"כ עמיר פרץ: "אם לא יטופל, משבר התעסוקה החמור בתולדות המדינה ישאר גם הרבה אחרי הקורונה. יש להנהיג הרחבה תקציבית ולהזרים כספים למשק, על חשבון הגדלת הגרעון"

עמיר פרץ צילום: פלאש90
8:48
06.04.20
אבי יעקב No Comments on מצב חירום לאומי; הממשלה אישרה חריגות מתקציב המדינה

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר העבודה מרצ, ח"כ עמיר פרץ התייחס היום (רביעי) לנתוני האבטלה בעקבות משבר הקורונה ואמר: "אם לא יטופל, משבר התעסוקה החמור בתולדות המדינה ישאר גם הרבה אחרי הקורונה. גם ביום בו שעת החירום הבריאותית תחלוף, שעת החירום הכלכלית רק תחריף אם המדינה לא תקח אחריות עכשיו. בניגוד לתפיסה של היד הקמוצה והקפוצה, יש להנהיג הרחבה תקציבית ולהזרים כספים למשק, על חשבון הגדלת הגרעון".

פרץ הוסיף: "'חופשה ללא תשלום' זה יצור כלאיים שמותיר אנשים מועסקים 'על הנייר', אך שולח אותם לגורלם". לכן, הצגנו אתמול תכנית כלכלית שתציל את המשק מקריסה, ועיקריה – תשלום 90% מהשכר לשכירים ולעצמאים כשהמדינה תשפה את המעסיקים ואת העצמאים באופן ישיר".

"כך", הציג פרץ את תוכניתו "כ- 800 אלף מובטלים – בחל"ת, יוכלו להמשיך להתקיים, וגם העובדים המועסקים העסקה בלתי ישירה יקבלו פיצוי הולם. בחלוף המשבר, הם ישובו לייצר ולהניע את המשק חזרה למסלול של צמיחה".2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    התחלנו כלכלת הסתדרות קומוניסטית…