מעבר לאתר המותאם
1

"לבוש מלכות" הקליפ השנתי לפורים • צפו ואל תפספסו

דוד קליגר 7 Comment on "לבוש מלכות" הקליפ השנתי לפורים • צפו ואל תפספסו

סיפור המגילה ב-4 דקות משעשעות ובשיר חדש שהלחין ועיבד בנצי שטיין, אותו מבצעים אהרל'ה סאמעט, מנדי ווייס, מקהלת 'מלכות', מקהלת הילדים 'חסידימלעך' לצד הרשי סגל והכלייזמרים • צפו ב"לבוש מלכות"

22:43
23.11.20
עפר גדנקן No Comments on סליחה בבקשה, אפשר לשבת?

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מרדכי, המן, בגתן ותרש, אהרלה ומנדי, מלכות, חסידימלעך והרשי סגל בקליפ השנה: 'לבוש מלכות'!

סדרת החגים מבית מקהלת מלכות והרשי סגל לובשת בגדי מלכות פורימיים במיוחד, בדמות הפקה צבעונית ועליזה מבית היוצר הפורה.

והפעם: בעיצומו של יום הפורים יוצאים ענקי הזמר אהרלה סאמט ומנדי וייס למשתה הגדול, דרך היקב מקומי, ממנו הם ממשיכים לסעודה הגדולה ומסבים לשולחן החגיגי עם חברי מקהלת מלכות וילדי מקהלת 'חסידימלעך' הצעירה.

ליד השולחן העמוס כל טוב ובינות ליינות המשכרים הם שרים את לחנו החדש של חבר המקהלה בנצי שטיין, בליווי תזמורתו של הרשי סגל והכליזמרים.

אל המשתה מתפרצים הקוזקים של יוני וייס שהופכים את הזירה למאכולת אש, משנוררים קשות את המוזיקאים 'הנגידים' כמצוות היום, אך לא לפני שהם מקבלים את רשות חברת ההפקה 'תשמחו על לייבי' המופקדת על המלאכה.

גם גיבורי סיפור המגילה לא טומנים ידם בצלחת, כאן הם מופיעים רטרואקטיבית בכיכובם של שני השחקנים החרדים וועלווא קירשנבוים – בכובע מרדכי היהודי, וסנדי שטיינר – בכובע המן האגגי.

התסריט והבימוי מבית 'מאסטרטגיה' של המעבד והמנצח פנחס ביכלר, העיבוד כמו הלחן של החתן הטרי וחבר המקהלה המוכשר – בנצי שטיין, הפקת הצילום והעריכה של הרשי סגל. צילמו יצחק קלמן ורוני נתן, היח"צ והדיגיטל של 'בחזית'.

פורים שמח!7 תגובות

מיין תגובות
  1. 6

    וואו וואו וואו וואו וואו וואו וואו מורידג יפה מאוד מאוד מאוד משמח מאוד

  2. 4

    מהמם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!