מעבר לאתר המותאם
1

ענף התיירות בצל הנגיף; השר לוין: "עלינו לתת רשת ביטחון לענף"

איתי גדסי No Comments on ענף התיירות בצל הנגיף; השר לוין: "עלינו לתת רשת ביטחון לענף"

שר התיירות יריב לוין מתייסח לשפעת נגיף הקורונה על ענף התיירות: "האחריות שיש לנו כאן היא להבטיח את קיומן ואת היכולת של חברות התעופה הישראליות לצלוח את התקופה הזו"

השר יריב לוין צילום: פלאש90
2:23
31.05.20
אתר קול חי No Comments on צפו בשידור חוזר: מוצ"ש חי עם מנחם טוקר

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

שר התיירות ח"כ יריב לוין התייחס הבוקר (ראשון) בפתח ישיבת ועדת השרים להיבטים הכלכליים בענף התיירות להשפעות התפרצות נגיף הקורונה על הענף: "המשבר הזה הוא אירוע עולמי, הוא אירוע מתגלגל. יש לו בוודאי השפעה ישירה ומידית על תעשיית התיירות בעולם בכלל, וגם בארץ".

"מה שנדרש בראייתי", אמר השר "הוא לתת קודם כל מענה לבעיות תזרימיות שיכולות להיות, ובחלק מהמקרים כבר מתרחשות, בחלק מהסקטורים בענף הזה. אני חושב שהדבר הזה הוא בולט באופן מיוחד בעולם התעופה. האחריות שיש לנו כאן היא להבטיח את קיומן ואת היכולת של חברות התעופה הישראליות לצלוח את התקופה הזו".

עוד הוסיף השר לוין: "הנגיף משפיע באופן מיידי גם על מארגני תיירות נכנסת ועל סוכני נסיעות. אני חושב שהוא בהחלט עלול להשפיע בהמשך גם על מרכיבים נוספים בתוך תעשיית התיירות. כך שהמטרה היא לתת קודם כל את אותה רשת ביטחון, את אותו פתרון תזרימי, שיאפשר לעבור את התקופה הראשונה הזו בצורה טובה. אחר כך, כמובן אם וכאשר, נדע בתום המשבר מה היקפם של הנזקים אפשר יהיה לגשת גם לשאלה השנייה, שהיא שאלת הפיצויים במידה ויידרשו ויהיה מקום לתת להם".0 תגובות