מעבר לאתר המותאם
1

ליצמן לחב"ד: אני הגיתי את המשפט הידוע "לא להחרמת עדה קדושה"

איתי גדסי No Comments on ליצמן לחב"ד: אני הגיתי את המשפט הידוע "לא להחרמת עדה קדושה"

המלחמה על קולות חב"ד: יו"ר יהדו"ת השר יעקב ליצמן בפניה ישירה לחסידי חב"ד מפציר בהם לתמוך ביהדו"ת, ומספר על ביקורו אצל הרבי זצוק"ל, "זכיתי אישית לבקר אצל הרבי וזכור לי פעם אחת ביקור עם האדמו"ר מגור שליט"א, ביקור שלא אשכח לעולם"

Health Deputy Minister Yaakov Litzman arrives for a meeting of the Council of Torah Sages regarding the upcoming elections in Jerusalem on September 4, 2019. Photo by Yonatan Sindel/Flash90 *** Local Caption *** ????? ????? ????? ????? ?????? ???? ????? ??? ?? ??????? צילום: פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

חב"ד בראש: לאחר שיו"ר ש"ס אריה דרעי הוציא כתב התחייבות לשמור על 3 שלמויות של הרבי מחב"ד זצוק"ל. היום (שלישי) יו"ר יהדות התורה יעקב ליצמן יוצא בפניה ישירה לחסידי חב"ד ומזכיר לבם נשכחות, "זכיתי להיות זה שהגה וטבע את המשפט הידוע בשנת תשמ"ט "לא להחרמת עדה קדושה".

ליצמן מוסיף ומספר על עמידתו לצד החסידות: "יש לי את הזכות לעמוד לימין חסידי חב"ד ולימין פעילותם הברוכה יום יום בארץ ישראל ובכל קצווי תבל". ליצמן סיפר גם על הביקור אצל הרבי זצ"ל, "זכיתי אישית לבקר אצל הרבי וזכור לי פעם אחת ביקור עם האדמו"ר מגור שליט"א, ביקור שלא אשכח לעולם" אומר ליצמן.

"יהדות התורה הלכה ותלך רק עם הימין ועם ראש הממשלה נתניהו" מבהיר ליצמן לחסידי חב"ד ומוסיף, "אנחנו בתוך הבלוק והודענו שלא יהיה שום שינוי בזה. אני קורא לכם לחזק יחד את יהדות התורה ולהצביע ג' בקלפי. יחד נוכל לשמור על עולם התורה, על ארץ ישראל, ועל הצביון היהודי של המדינה".0 תגובות