מעבר לאתר המותאם
1

נתניהו לראשי החמאס: "אם לא יושב השקט – אתם הבאים בתור"

איתי גדסי No Comments on נתניהו לראשי החמאס: "אם לא יושב השקט – אתם הבאים בתור"

לקראת הפסקת אש? הגיאהד האיסלאמי מפרסם הצהרה לפני זמן קצר כי השלים את התגובה על חיסול אנשיו בדמשק ובעזה | שישה נפגעים באורח קל מאירועי האזעקות, הגיעו לבית החולים ברזילי באשקלון | נתניהו מאיים על ראשי ארגוני הטרור: "אם לא תעצרו אתם הבאים בתור"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש הממשלה בנימין נתניהו סייר היום (שני) בדרום וביקר בעמדה של סוללת 'כיפת ברזל' את לוחמי היחידה. ראש הממשלה אמר בהצהרה דרמטית הערב: "אתמול תקפנו בכמה זירות – תקפנו בסוריה, תקפנו בעזה, ואנחנו מוסיפים להכות עכשיו עם מטוסים, טנקים ומסוקים".

ראש הממשלה העביר מסר חד משמעי לראשי ארגוני הטרור בעזה: "אנחנו נמשיך להכות עד שיושב השקט. יש לי מסר לראשי ארגוני הטרור: אם לא יושב השקט – אתם הבאים בתור" אמר נתניהו.

בצה"ל אומרים הערב כי מתחילת סבב הלחימה אמש ועד השעה 18:00 זוהו כ-50 שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל. לאחר תחקור עומדים אחוזי היירוט על כ-90 אחוזים מהשיגורים, בהתאם למדיניות היירוט.

בניסיון להגיע להפסקת אש, הג'יאהד האיסלאמי מכריז לפני זמן קצר: הזרוע הצבאית של הג'יהאד האסלאמי מודיעה כי היא השלימה את תגובתה הצבאית על התקרית אתמול בח'אן יונס והתקיפה בדמשק.

מהמרכז הרפואי ברזילי נמסר: משעות הצהרים הובאו ששה נפגעים מאירועי האזעקות באשקלון ושדרות. שנים שנפגעו בזמן הליכה לאיזור ממוגן, מצבם קל. ארבעה נפגעי חרדה מצבם קל.

תקיפה של עמדת הג'יאהד האיסלאמי ברצועה:

 

 

 0 תגובות