מעבר לאתר המותאם
1

ליברמן חשף פגישה חשאית והורי הנעדרים דורשים פגישה עם נתניהו

איתי גדסי 2 Comment on ליברמן חשף פגישה חשאית והורי הנעדרים דורשים פגישה עם נתניהו

בעקבות הפרסומים הערב על נסיעתם של ראש המוסד ומפקד פיקוד דרום לקטאר משפחת גולדין דורשת לקיים פגישה דחופה עם ראש הממשלה נתניהו | במשפחה ציינו: "נתניהו התחייב שלא תהיה הסדרה בלי להשיב את הבנים מעזה. הפרסומים מעידים ששוב הוחמצה ההזדמנות"

ראש המוסד יוסי כהן צילום: פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

לאה ושמחה גולדין, הוריו של סגן הדר גולדין השבוי בידי חמאס בעזה, פנו הערב לתא"ל אבי בלוט, מזכיר הצבאי של ראש הממשלה נתניהו, ולמתאם השבויים והנעדרים, ירון בלום, בדרישה לקיים פגישה דחופה עם ראש הממשלה נתניהו על רקע הפרסומים מהערב לפיהם ראש המוסד ומפקד פיקוד דרום ביקרו בשבוע החולף בקטאר ודנו שם בהמשך ההסדרה והעברת הכספים לעזה מבלי להשיב של חיילי צה״ל והאזרחים הישראליים.

ממשפחת גולדין נמסר כי "נתניהו התחייב ציבורית ואישית שלא תהיה הסדרה מבלי להשיב את הבנים מעזה. הפרסומים הערב מעידים ששוב הוחמצה ההזדמנות להחזיר הביתה את הדר, אורון, אברה והישאם. על רקע הפרסומים הללו, ועל רקע ההרחבה של ההטבות הניתנות לחמאס והפרת ההתחייבות, אנו דורשים לפגוש את נתניהו".

כזכור, הערב חשף יו"ר ישראל ביתנו ח"כ אביגדור ליברמן במהלך ראיון כי ראש המוסד יוסי כהן ומפקד פיקוד דרום אלוף הרצי הלוי.2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    כל הכבוד ליברמן. עוד הוכחה שיש פושע ועבריין נתעב בבלפור. נתניהו ראש ארגון פשע. רק גנץ יבריא את העם

    1. למזלך אתה אנונימי… אינך צריך לחשוף את טפשותך המופלגת…