מעבר לאתר המותאם
1

בן גביר לבנט: "תתנצל או שאתבע"

ישראל רובין 3 Comment on בן גביר לבנט: "תתנצל או שאתבע"

יו"ר עוצמה יהודית איתמר בן גביר במכתב התראה לפני תביעה לשר הביטחון בנט: "התנצל ושלם פיצויים בסך חצי מליון ש"ח – או שתתבע". בן גביר מתכוון לדברים שאמר עליו בנט בשבוע שעבר כי הוא, לדברי בנט "רואה במשטרה ובצה"ל ובכולם אויבים"

איתמר בן גביר צילום: פלאש 90
22:04
13.08.20
איתי גדסי No Comments on נתניהו בהכרזה על הסכם השלום: "פרצנו דרך חדשה – שלום תמורת שלום"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר רשימת עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר, שלח היום (שני) מכתב התראה לפני תביעה לשר הביטחון נפתלי בנט, בו הוא דורש מבנט לפצות אותו בחצי מליון שקלים ולהתנצל בגין הכפשות כנגדו מצידו של בנט.

מכתב ההתראה מגיע על רקע דברים שאמר נפתלי בנט לאחרונה במספר כנסים נגד בן גביר. כך למשל, בכנס שנערך בשבוע שעבר בישיבת ההסדר בקרית שמונה, אמר בנט ביחס לאי צירוף עוצמה יהודית ואיתמר בן גביר לרשימת 'ימינה': "אני לא אכניס לכנסת בן אדם שלא רואה את מדינת ישראל, או תפיסה, לא אכפת לי הבן אדם, תפיסה שבזה ורואה במשטרה ובצה"ל ובכולם אויבים".

במכתב, שנשלח ע"י עו"ד חנמאל דורפמן, נכתב: "הדברים שפרסמת כלפי מרשיי הינם שקר מוחלט, והם פורסמו במטרה מכוונת להשחיר את דמותם של מרשיי בעיני הרבים ולהציג אותם כמי שנלחמים במוסדות המדינה, בחיילי צה"ל, במשטרה, ולמעשה חותרים תחת קיומה של מדינת ישראל, זאת על אף שמרשיי נלחמים משך שנים ארוכות למען מדינת ישראל".

עוד נכתב: "לא זו אלא אף זו: מרשי מייצג לא מעט חיילים שמערכת הביטחון הפקירה אותם, חיילים שהגנו על עצמם ומצאו עצמם כפותים בחקירה, והטענה כאילו חיילים ושוטרים הם אויב של מרשיי לא רק שהיא טענה שקרית, אלא שהיא טענה מסוכנת שיש בה גם כדי להסית נגד מרשי".

כאמור, המכתב נחתם בדרישה כי בתוך 48 שעות יתנצל בנט על דבריו, ויפצה את עו"ד בן גביר בחצי מליון ש"ח. ככל שלא יפעל כך, נכתב, לא יהססו בעוצמה יהודית להגיש תביעה נגדו.3 תגובות

מיין תגובות
  1. 3

    התביעות של בן גביר לא ישנו את העובדה שהוא לא יעבור את אחוז החסימה.

    1. הוא יעבור. ואם לא עכשיו- אז בהמשך. הוא חייב לרוץ. הוא איש אמת. מספר המצביעים שלו הולך וגדל.

  2. 2

    נראה שהדבר היחיד שהוא יודע לעשות זה לתבוע תביעות משפטיות.
    חכו אני עוד רגע חוטף תביעת דיבה על המשפט הזה