מעבר לאתר המותאם
1

בישראל נערכים לקליטת הישראלים שנדבקו בקורונה

איתי גדסי 2 Comment on בישראל נערכים לקליטת הישראלים שנדבקו בקורונה

משרד הבריאות והמרכז הרפואי שיבא בתל השומר מערכים לקליטת 3 הישראלם שנדבקו בנגיף הקורונה בספינת ה "דיימונד פרינסס" ביפן

קורונה בית חולים מסכות
צוות רפואי לקראת טיפול בחשד לקורונה צילום: יונתן סינדל, פלאש 90
9:30
02.07.20
צבי טסלר No Comments on רבני העיר ב"ב החליטו על שורת צעדי החמרה בשמירה על ההנחיות

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מדינת ישראל נערכת להבאתם של אזרחיה הנמצאים על ספינת "נסיכת היהלום" מול חופי יפן בתנאי בידוד הגנתי. שר הבריאות, מר יעקב ליצמן, ומנכ"ל משרד הבריאות, מר משה בר סימן טוב, הנחו את המרכז הרפואי שיבא על מנת שייערך לקליטת הישראלים עם הגעתם ארצה.

המרכז הרפואי שיבא ערוך לקליטת הישראלים ביחידה נפרדת שתאויש על ידי צוות ייעודי ונפרד שהוקצה לצורך משימה זו בלבד.

במהלך שהיית המטופלים ביחידה הייעודית, ימשיך המרכז הרפואי שיבא בפעילותו השוטפת, וזאת תוך הפרדה מלאה – פיזית ותשתיתית – ממתחם הבידוד.

שר הבריאות יעקב ליצמן: "אנחנו עובדים בתיאום עם שלטונות יפן, משרד החוץ וכל גופי החירום במדינה על מנת להשיב ארצה את הנוסעים על הספינה בשלום, נעשה זאת תוך הקפדה יתרה על בריאות אזרחי מדינת ישראל והפקדה על בריאות הנוסעים. הנחיתי את בית החולים להערך למהלך הלוגיסטי המורכב".

מנכל משרד הבריאות משה בר סימן הוסיף: "כל הטיפול בהבאת הנוסעים מהספינה הוא אירוע לוגיסטי ורפואי מורכב וזה המקום להודות לכלל הגופים שלוקחים בכך חלק. לכלל חברות הביטוח מגדל, הראל, כלל ופספורטכארד שחכרו את המטוס ומסייעים בהבאתם של הנוסעים, כמו כן למד"א שתערך בשדה התעופה להסיע אותם לשיבא לבידוד ולבדיקות רפואיות. גם שאר גופי החירום עובדים בתיאום מלא עמנו וסייעו להוביל מהלכים שמנעו עד כה את כניסת הנגיף לישראל. נמשיך לפעול בהנחת עבודה שהנגיף בישראל תוך שמירה מירבית על ערך בריאות הציבור".

פרופ' אלחנן בר-און, מנהל המרכז לרפואה במצבי חירום בשיבא: "המומחיות שלנו היא בהובלה ובטיפול במשימות חירום לאומיות, וכך נעשה גם במקרה זה – במקצועיות ובאחריות".2 תגובות

מיין תגובות