מעבר לאתר המותאםהסקר הגדול על ההצבעה בקרב המגזר החרדי: 11% עדיין מתלבטים

אסתי פלד No Comments on הסקר הגדול על ההצבעה בקרב המגזר החרדי: 11% עדיין מתלבטים

הסקר הגדול שנערך בקרב הציבור החרדי מגלה, כי רוב מוחלט של המגזר החרדי שהצביע יהדות התורה וש"ס יצביע שוב לאותן מפלגות | בקרב הציבור העובד: 30% מתלבטים ו-20% יצביעו למפלגה לא חרדית | האזינו

11:15
02.04.20
בנצי לייזרוביץ No Comments on תיעוד מיוחד: כך נראתה חלוקת ה'קמחא דפסחא' הגדולה העולם בצל ההגבלות

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

דוד דור מנכ"ל משרד הסקרים "אזכריה" התראיין הערב (ראשון) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת איתי גדסי ושיתף את תוצאות הסקר הגדול שערכו בקרב הציבור החרדי. על פי הממצאים בסקר: יהדות התורה מקבלת 54% מסך קולות החרדים. ש"ס מקבלת 24%. הליכוד 2.5% ועוצמה יהודית נשארת רק עם 1.5% בניגוד לתדמית שמנסים לשווק כי מדובר במפלגה שלה יש אלפי מצביעים מקרב המגזר החרדי.

נתון חשוב שנחשף בסקר מראה כי מספר רב של חרדים עדיין לא החליטו למי להצביע מדובר ב-11%. ששוויים במנדטים מסתכם ב-1.1/2מנדטים.

בקרב המתלבטים 50% נוטים ליהדות התורה. הפתעה הגדולה מגיעה למפלגת 'עוצמה יהודית' שמספר המתלבטים לגביה עומד על  49%. ש"ס והליכוד עומדות על 22% אחוזים מבין המתלבטים.

המפלגות החרדיות שומרות על בסיס המצביעים בצורה גבוהה מאוד. מצביעי יהדות התורה שיצביעו שוב למפלגה עומד על 91%. בש"ס גם שומרים על נתון גבוה 87% יצביעו שוב ש"ס.

המגזר העובד שעליו ש"ס ויהדות התורה מקיימים קרב פנים קשה ויקר, מתברר כי אכן יש בקרבו לא מעט מתלבטים: 50% מהמגזר העובד הצהירו כי יצביעו למפלגה חרדית, יהדות התורה או ש"ס. 30% מתלבטים ורק 20% יצביעו למפלגה לא חרדית.

על השאלה האם לגיטימי לשבת בקואליציה יחד עם יאיר לפיד: 64% לא לגיטמי. 28% לא יודע.

הסקר בדק פילוח של המגזר החרדי בתתי הזרמים הקיימים בו, אשכנזים, ספרדים, חב"ד והמגזר העובד. הסקר שאל שליש חסידים, שליש ליטאים ושליש ספרדים 4% חב"ד. הסקר נערך פנים מול פנים ברחובות החרדים.0 תגובות