מעבר לאתר המותאםהתפשטות הקורונה: הבידוד הביתי מתרחב לשבים ממדינות נוספות

בנצי לייזרוביץ No Comments on התפשטות הקורונה: הבידוד הביתי מתרחב לשבים ממדינות נוספות

השבים מסינגפור יצטרכו מהיום להישאר בבידוד ביתי במשך 14 יום, עד לאחר שלילת האפשרות שנדבקו בנגיף הקטלני. משרד הבריאות החליט כי השבים לישראל מדינות נוספות מאסיה יחויבו להישאר בבידוד ביתי

קורונה בית חולים מסכות
צוות רפואי לקראת טיפול בחשד לקורונה צילום: יונתן סינדל, פלאש 90
12:11
02.04.20
קובי פינקלר No Comments on בלעדי: הגדוד בעוצר יציאות – "שומרים על החיילים ובמקביל מונעים טרור"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בהלת נגיף הקורונה: לאחר התפשטות הנגיף למרחבי אסיה ועליית מספרי הנדבקים במדינות האזור, משרד הבריאות מרחיב את בידוד הבית לשבים ממקומות נוספים.

לאחר הערכת מצב שהתקיימה הבוקר בראשות שר הבריאות יעקב ליצמן וצוות המומחים במשרד הבריאות בנושא נגיף הקורונה הוחלט כי מעתה בידוד הבית יחול גם על השבים מהיעדים הבאים:

1. תאילנד
2. הונג קונג
3. סינגפור
4. מקאו

מי ששב ממדינות אלה החל מהיום, יהיה בבידוד בית עד להשלמת 14 יום ממועד החזרה – לא לצאת למרחב הציבורי ולא לשהות במקומות ציבוריים ובכלל זה מוסדות חינוך, מקומות עבודה, תחבורה ציבורית, מקומות בילוי וקניות, בתי חולים ומרפאות, לתקופה של 14 ימים ממועד השהייה האחרונה באותם מקומות (תקופת הדגירה).

במקרה של אחד או יותר מהתסמינים הבאים: הופעת חום, שיעול או קוצר נשימה, יש לפנות לרופא המטפל בקופת החולים או בחדר המיון, וליידע מראש טלפונית את המרפאה או חדר המיון על הגעת חולה.

גם במצב רפואי אחר הדורש טיפול, יש ליידע מראש טלפונית את הגורם המטפל, על הגעת המטופל. בכל מקרה לכסות את הפה והאף במסיכה כירורגית או בבד זמין אחר, ולהימנע מנסיעה בתחבורה ציבורית.

הנחייה זאת ניתנת בשל התפשטות המחלה הנגרמת על ידי נגיף הקורונה במדינות נוספות מעבר לסין וכדי למנוע ככל שניתן התפשטותה בישראל.0 תגובות