מעבר לאתר המותאם
1

מובילים בהאזנה: האזנה לתחנות "קול חי" – 48%

איתי גדסי 1 Comment on מובילים בהאזנה: האזנה לתחנות "קול חי" – 48%

מנתונים שנחשפים היום עולה כי "קול חי" ו"קול חי מיוזיק" מובילות בפער ניכר על פני תחנות רדיו שונות, בהאזנה בקרב המגזר החרדי | הנתונים המלאים

10:07
10.07.20
צבי טסלר No Comments on עלייה מדאיגה: 1464 נדבקים מאומתים ביממה האחרונה; 124 במצב קשה

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

מנתוני סקר TGI בקרב קהל המאזינים החרדים לתחנות הרדיו, מתבררים נתונים מפתיעים על הרגלי ההאזנה, ובראשם ההובלה בצמרת של שתי תחנות הרדיו של "קול חי", כאשר קרוב למחצית מהציבור החרדי מאזין לתחנות אלו. הנתונים לקוחים מתוך פילוח נתוני סקר TGI האחרון, שפורסם לפני שבועות אחדים, והוא מבוסס על נתוני חודשי יולי-דצמבר 2019.

מפילוח הנתונים שבוצע על-ידי קנטאר מדיה מחקרי טי. גי. אי., בהזמנת קבוצת "קול חי", עולה, כי בקרב קהל המאזינים החרדי בני 18+ המאזינים ביום חול ממוצע לתחנות הרדיו המסחריות בישראל, 26.6% מהציבור החרדי מאזין לתחנת הרדיו "קול חי" ו-22.2% מהציבור החרדי מאזין לתחנת המוסיקה "קול חי מיוזיק".


עוד מפילוח נתוני הסקר: תחנת "קול ברמה" זוכה לשיעור האזנה של 12.9% מהציבור החרדי. תחנת "כאן מורשת" של תאגיד השידור, זוכה לשיעור האזנה של 8% מהציבור החרדי.

אבי רוזן, מנכ"ל "קול חי": "תודה לבורא עולם על הזכות להיות קבוצת התקשורת המובילה בציבור החרדי. נמשיך בעז"ה להיות בית של תורה, אמונה, השקפה, אקטואליה, שירה ושמחה, למאות אלפי המאזינים מקרב ציבור שומרי המצוות, הציבור החרדי".1 תגובות

מיין תגובות