מעבר לאתר המותאםשגריר ארה"ב בישראל מזהיר: "לא נכיר בסיפוח חד צדדי"

איתי גדסי No Comments on שגריר ארה"ב בישראל מזהיר: "לא נכיר בסיפוח חד צדדי"

בצל הקריאות מימין לסיפוח; שגריר ארה"ב בישראל דיוויד פרידמן מזהיר מפני מהלך חד צדדי של ישראל בעקבות 'תוכנית המאה': "כל פעולה חד צדדית של החלת הריבונות מצד ישראל לפני תום הדיונים ומיפוי מדוייק של השטח מסכן את תוכנית השלום וההכרה האמריקנית"

New American Ambassador to Israel, David Friedman, meets with Israeli prime minister Benjamin Netanyahu at the PM's office in Jerusalem, on May 16, 2017. Photo by Haim Zach/GPO ***HANDOUT EDITORIAL USE ONLY/NO SALES*** *** Local Caption *** ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם שגריר ארה"ב בישראל דיוויד פרידמן בלשכתו בירושלים צילום: חיים זך / ע.פ

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בצל הקריאות מימין למהלך חד צדדי של סיפוח מיידי של שטחי יהודה, שומרון ובקעת הירדן בעקבות 'ההזדמנות' שנוצרה לכך עם ההכרה האמריקנית בריבונות ישראל בשטחים אלו בהכרזת 'תוכנית המאה' של ממשל טראמפ, מזהיר שגריר ארה"ב בישראל דיוויד פרידמן מפני מהלך חד צדדי של ישראל לפני תום הדיונים ואומר כי צעד כזה יסכן את תוכנית השלום כולה.

פרידמן: "חזון השלום של הנשיא טראמפ הוא תוצר של יותר משלוש שנים של התייעצויות צמודות בין הנשיא, ראש הממשלה נתניהו והצוות הבכיר שלהם. כאמור, החלת החוק הישראלי על השטח שהתוכנית מספקת להיות חלק ממנה".

לפיכך, אומר פרידמן: "ישראל כפופה להשלמת הליך מיפוי על ידי ועדה משותפת ישראלית-אמריקאית. כל פעולה חד צדדית לקראת סיום הליך הוועדה מסכנת את ההכרה בתוכנית ובאמריקה".0 תגובות