מעבר לאתר המותאם
1

שריינו: ההצגה המדוברת 'אחד מול כולם' עולה על הבמה

קלמן טלר 3 Comment on שריינו: ההצגה המדוברת 'אחד מול כולם' עולה על הבמה

לאור ההצלחה הגדולה בחג חנוכה האחרון, ביום ראשון תעלה שוב הצגת 'אחד מול כולם' בכיכובו של השחקן ואיש התאטרון עופר הלוי, באולם שע"י תיאטרון ראסל רמת גן ∙ ימים אחרונים למכירת כרטיסים-חוויה משפחתית יוצאת דופן, הבטיחו מקומכם

13:07
24.09.20
הרב ברק בן ניסן No Comments on האור החיים: 'אין ה' תובע האדם לימוד התורה – עד שמכין לו פרנסתו'

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

בחג החנוכה האחרון, השיק השחקן ואיש התאטרון עופר הלוי את ההצגה 'אחד מול כולם'. מדובר בהפקה מוזיקלית מרהיבה, מלאת מסרים ומושקעת , בכיכובו של עופר הלוי ובהשתתפות טובי השחקנים מהשורה הראשונה. ההצגה המבוקשת עלתה במהלך חנוכה האחרון במספר מוקדי-תרבות ברחבי הארץ, כאשר בכל הארץ היה ביקושי שיא לכרטיסים. לאחר שהגיעו למשרדי 'עופר הלוי' פניות רבות בדרישה לעלות שוב את ההצגה למי שפספס או לא הצליח לרכוש כרטיס בעקבות הלחץ הגדול שנוצר, הוחלט לעלות את ההצגה שוב ביום ראשון הקרוב! ערב חג טו' בשבט.

ההצגה מספרת את סיפורו האמיתי והמפעים של גר הצדק אברהם בן אברהם – הגרף פוטוצקי. הסיפור מועבר בכישרון רב באמצעות תסריט מוזיקלי משובח, תפאורה מרשימה, בימוי מדויק של תדהר יששכר, וצוות שחקנים מעולה. תכני ההופעה נכתבו והופקו בליווי צמוד של הרב המחנך יחיאל אליאס הי"ו, שהעניק את אישורו ונתן את ברכתו להצגה, המלאה בעושר חינוכי-תורני, על טהרת הקודש והצניעות.

ההצגה תעלה שוב ביום ראשון , י"ד שבט, 09.08 למניינם. באולם שע"י תיאטרון ראסל רחוב מנדל מתתיהו 11 רמת גן בשעה 20:30 בדיוק.

להזמנת כרטיסים חייגו כעת: 03-6741277
משך ההצגה: 90 דקות.3 תגובות

מיין תגובות
  1. 3

    ממליצהה בחוםם! היינו עם הילדים בחנוכה בחולון הפקה מדהימה ומושקעת!

  2. 2

    הפקה מדהימה!! מההתחלה ועד הסוף.. מסר מצמרר שמוצג ברמה הכי גבוהה שיש, עם המון הומור והמון אמת.
    מומלץץץץ גם לילדים וגם למבוגרים!!