מעבר לאתר המותאם
1

שר הבריאות בסיור במעבדה הבודקת את החשודים בנגיף הקורונה

איתי גדסי No Comments on שר הבריאות בסיור במעבדה הבודקת את החשודים בנגיף הקורונה

שר הבריאות יעקב ליצמן אמר בסיור מעבדות בבית החולים שיבא, "סביר להניח שיהיו מקרים מאומתים של הנגיף ובזמן שייקרו המערכת תדע להכיל את האירוע"

Health Minister Yaakov Litzman attends a press conference about the Coronavirus, in Tel Aviv, January 30, 2020. Photo by Avshalom Sassoni/Flash90 *** Local Caption *** ????? ????? ??? ???? ??????? ?? ????? ?? ??????? ???? ?????

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

שר הבריאות יעקב ליצמן הגיע היום (שלישי) לסיור מקצועי היום במעבדה המרכזית של משרד הבריאות בבית החולים שיבא. יחד עם נציב שירות המדינה דניאל הרשקוביץ. בסיור סקרו בפני השר את פעילות המעבדה ואת תהליך הבדיקה שמבצעים לאימות/שלילה לנגיף הקורונה.

השר בירך על העבודה המקצועית שעושים ואמר: "אנחנו ערוכים לנושא התמודדות עם הנגיף. אני מזכיר לאזרחים את ההנחיות המקצועיות שהפיץ המשרד ומבקש מכולם להתעדכן בהם. סביר להניח שיהיו מקרים מאומתים של הנגיף ובזמן שייקרו המערכת תדע להכיל את האירוע".

פרופ׳ דניאל הרשקוביץ נציב שירות המדינה הוסיף: "ההערכות של מערכת הבריאות יחד עם שאר משרדי הממשלה הרלוונטים לנושא נגיף הקורונה היא משמעותית ואני מברך את כל העוסקים במלאכה. המדינה תדע להתמודד עם כל ההשלכות של הסוגיה. הנציבות תשתף פעולה עם משרד הבריאות ככל שיידרש".

מנכל משרד הבריאות משה בר סימן טוב הוסיף בתום הסיור: "אני רוצה להודות לכל אנשי השטח של מערכת הבריאות, רופאים, אחיות, אנשי המעבדה המרכזית, אנשי מדא. כל המערכת מקווה שהנגיף לא יגיע אבל מתרגלת כל תרחיש אפשרי".

בסיור לקחו חלק גם נציב שירות המדינה הפרופ׳ דניאל הרשקוביץ ומנכל המשרד משה בר סימן טוב , מלווים בצוות המקצועי, פרופ׳ סיגל סדצקי ראש שירותי בריאות הציבור ופרופ׳ אלה מנדלסון מנהלת המעבדה המרכזית של משרד הבריאות.0 תגובות