מעבר לאתר המותאםמסע הפחדה משמאל: פרץ: "עסקת המאה עלולה להוביל להסלמה חמורה"

איתי גדסי No Comments on מסע הפחדה משמאל: פרץ: "עסקת המאה עלולה להוביל להסלמה חמורה"

עמיר פרץ דורש לכנס בדחיפות את ועדת חוץ וביטחון, לטענתו: "עסקת המאה עשויה לגרום להצתת השטח ולהתפתח להסלמה ביטחונית חמורה"

צילום: פלאש 90
22:33
31.03.20
דוד קליגר No Comments on בעקבות תרומת השוטר: טוקר והבחור התקשרו למוקד 100 להודות • האזינו

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

שוב זה קורה: בעוד בבית הלבן מתארגנים להצגת תוכנית המאה לישראל שנתמכת ע"י חלק ממדינות ערב. בשמאל החלו במסע של אזהרות, והפחדות יהיו מי שיואמרו: במכתב ששיגר היום (שלישי) שהב"ט לשעבר, יו"ר העבודה גשר מרצ ליו"ר ועדת חוץ וביטחון, ח"כ גבי אשכנזי דרש פרץ לכנס בדחיפות את ועדת חו"ב כדי לדון בהקדם בהסלמה האפשרית בעזה, יהודה ושומרון ובממלכת ירדן ולהתכונן אליה מבעוד מועד.

"התוכנית שיציג הערב כב' נשיא ארה"ב נוגעת לשאלות עקרוניות ורגישות שיכולות לייצר שרשרת תגובות ציבוריות וביטחוניות" כתב פרץ במכתבו "במשרד הביטחון, בצה"ל ובשב"כ עוסקים בהערכות מצב מול התרחישים השונים הצפויים. עלינו לבחון את הדרכים והפעולות הביטחוניות והמדיניות שיסייעו בשמירה על השקט והיציבות".

פרץ רומז כי יהיו כנגד ישראל לחצים מצד מדינות אירופה שנכון לעד הרגע הזה לא הביעו את דעתם על העסקה. "כדי שנהיה ערוכים היטב לכל תרחיש, הן עמידה בלחצים הבינלאומיים והן בלחצים האזוריים, אבקש כי תכנס את ועדת החוץ וביטחון במהירות האפשרית וזאת ע”מ לקיים הערכת מצב ולהיערך להתפתחויות הצפויות".0 תגובות