מעבר לאתר המותאםאחרי חמש שנים מאור נוף מגיש אלבום • האזינו ל'מודה לך'

דוד קליגר No Comments on אחרי חמש שנים מאור נוף מגיש אלבום • האזינו ל'מודה לך'

לאחר חמש שנות יצירה ועשייה מוסיקלית משובחת, משיק הזמר והיוצר מאור נוף את אלבום הבכורה • האזינו ל'מודה לך' אותו כתב והלחין כשעל העיבוד הופקד ראובן חיון

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

אביו של הזמר והיוצר מאור נוף מנתניה היה מוזיקאי שניגן על שלל כלים. החלום שלו היה להיות זמר ולהוציא אלבום, אך נפטר בטרם הספיק להגשים את חלומו, כשמאור היה רק בן 4.

בכדי להמשיך את דרכו של אביו, מאור התמקצע בתחום, הקליט שני סינגלים והופיע על במות גדולות ונחשבות. עם הזמן נוצרה בליבו ריקנות. מאור חיפש דרך חדשה שהובילה אותו לעולם התורני, לפני תשע שנים התחתן וחזר בתשובה. ולאחר חמש שנים של שתיקה מוזיקלית, חזר אל המוזיקה ובגדול.

כעת, בתום חמש שנות עבודה אינטינסיביות על אלבום הבכורה, לצד ביסוס את מעמדו כאחד מהזמרים המובילים במוסיקה הים-תיכונית הדתית, והופעות בשלל שמחות, אירועים וסעודות מלווה מלכה ייחודיות, רואה אור אלבום הבכורה של מאור – 'אין עוד מלבדו', בהפקה מוסיקלית של ראובן חיון וגלעד מרקוביץ. שנים-עשר שירים מכיל האלבום החדש; בלדות נשמה, לצד להיטים קצביים, כמו גם שירי חופה, לצד שירי כניסה לבר מצווה.

בשלל הסינגלים שהוציא במהלך השנים האחרונות, הצליח מאור למצב את עצמו, כזמר הבית של בעלי התשובה בדורנו. בשיריו הוא משתף את הקהל בתהליך התשובה שעובר עליו. כמו בשיר 'קראתי בכל לב' בו הוא משתף מלבטיו של בעל תשובה טרי ועל ההתמודדות, 'אין עוד מלבדו' – שיר המשך המלווה את דרכו לאורך השנים ו'דרך מלוכה' – להיט קיץ של תשובה בו הוא מתאר את עצמו כבר בטוח במסלול הנכון של החיים ומסתכל לאחור בסיפוק בשמחה על הדרך הארוכה שעבר.

תהנו מ'מודה לך' אותו כתב והלחין מאור ועיבד ראובן חיון.0 תגובות