מעבר לאתר המותאםבנט בבנימין: "נפרוץ את ההקפאה של 52 שנה בבקעה וביו"ש"

קובי פינקלר No Comments on בנט בבנימין: "נפרוץ את ההקפאה של 52 שנה בבקעה וביו"ש"

הקרב על שטחי C: שר הביטחון, נפתלי בנט, משיב לדברי ראש הממשלה הפלסטיני: "אנחנו במערכה – והם מנסים לקחת לנו את השטח. אנחנו עולים לזירה. נתפוס את שטחי ארץ ישראל, נתיישב בהם, נבלום את הבנייה הפלסטינית הבלתי חוקית ונחיל ריבונות"

צילום: אוריאל חרמוני - משרד הביטחון
21:48
06.04.20
בנצי לייזרוביץ No Comments on מספר חולי הקורונה עלה ל-8,904 נדבקים; המקומות בהם שהו חולי הקורונה

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

שר הביטחון, נפתלי בנט, קיים היום (שלישי) סיור במועצה האזורית בנימין, בו פגש את ראש מועצת בית אל, שי אלון, ביקר באתר בנייה של יחידות דיור חדשות, במרכז ההפעלה של היישוב ובישיבה התיכונית בבית אל.

השר אמר בסיורו במועצה: "הבוקר הכריז ראש הממשלה של הרשות הפלסטינית על מערכה לתפיסת שטחי C. עד היום, כל העניין הזה היה במעמד צד אחד, הפלסטינים עלו לזירה ואנחנו לא. זה נגמר".

WhatsApp Image 2020-01-21 at 14.03.12 (1)

נתפוס וניישב שטחין הצהיר שר הביטחון, "אנחנו במערכה על שטחי ארץ ישראל. מדינת ישראל היא לא באו"ם, היא צד למערכה. אנחנו נתפוס את השטחים של ארץ ישראל, ניישב בהם את אזרחי מדינת ישראל, נבלום את הבנייה הפלסטינית".

בנט סימן את המורה הבאה בביקור – לפרוץ אץ הקפאת הבנייה: "בשנים האחרונות אנחנו נמצאים בקרב בלימה. התקופה הקרובה היא מעבר מבלימה להכרעה, להחלת הריבונות על שטחי C שבארץ ישראל, שביהודה ושומרון. זו המשימה, ואפשר לעשות את זה בשנה הקרובה, לפרוץ את ההקפאה הזאת של 52 שנים שבהן שלא החלנו את החוק אפילו על סנטימטר אחד. ביהודה ושומרון, בבקעת הירדן, בשומרון, ביהודה – אנחנו נחיל ריבונות".0 תגובות