מעבר לאתר המותאםנתניהו: "אני יכול לספור על כף היד כמה מדינות לא רוצות שת"פ איתנו"

איתי גדסי No Comments on נתניהו: "אני יכול לספור על כף היד כמה מדינות לא רוצות שת"פ איתנו"

ראש הממשלה בנימין נתניהו השתף היום בטקס פרסי ראש הממשלה לעובדים המצטיינים של השב"כ. בנאומו התייחס לאיום האיראני ואמר: "בסוף היעד הגדול זה להתגבר על האיום האיראני – שהוא גם איום קונבנציונאלי, גם איום גרעיני וגם איום של טרור"

ראש הממשלה עם ראש השב"כ צילום: לע"מ

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש הממשלה בנימין נתניהו השתתף היום (שני) בטקס פרסי ראש הממשלה למבצעים פורצי דרך של השב"כ. ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בנאומו מול חברי הארגון: "מאות ישראלים ניצלו בזכות הפעילות שלכם ואני מודה לכם על כך. מספר התיירים הנכנסים לישראל בשנים האחרונות עלה ב-50%. אלמלא הפעילות שלכם, זה לא היה קורה".

נתניהו ציין את שיתופי הפעולה הבינלאומיים: "אני יכול לספור על כף היד את מספר המדינות שלא רוצות שיתוף פעולה איתנו. אנחנו במגעים עם מדינות שונות שפעם כלל לא היינו חולמים שישתפו איתנו פעולה, אבל רבות מהן היום עושות זאת. כולם רוצים את שיתוף הפעולה עם המודיעין הישראלי. אנחנו בפריחה מדינית, כלכלית, מבצעית וצבאית שאין לה תקדים".

ראש הממשלה התייחס לאיום מאיראן: "בסוף היעד הגדול זה להתגבר על האיום האיראני – שהוא גם איום קונבנציונאלי, גם איום גרעיני וגם איום של טרור – להתגבר עליו כפי שהתגברנו על האיום הגדול של הפן-ערביזם. אנחנו יכולים לעשות זאת, הוכחנו זאת".

בסיום דבריו אמר נתניהו: "הנחישות שלנו להיאבק על עתידנו ולמגר את אויבינו חייבת להיות הרבה יותר חזקה משלהם. עלו והצליחו, תודה רבה לכם".0 תגובות