מעבר לאתר המותאם

  מתקפת טרור בלונים על הדרום: צרור בלונים אותר בגן שעשועים בשדרות

  בנצי לייזרוביץ 2 Comment on מתקפת טרור בלונים על הדרום: צרור בלונים אותר בגן שעשועים בשדרות

  ברצועת עזה מאיימים על ישראל, כי אם לא יתקדמו ההבנות מול ישראל, תימשך מתקפת טרור הבלונים ואף תחזור יחידת "התיזוז הלילי" לפעילות. בשבוע האחרון מספר בלונים נחתו באזור הדרום. בחסדי שמיים לא היו נפגעים

  14:44
  03.12.21
  קובי פינקלר No Comments on מערך ה-F 16 קורקע בעקבות תקלה בגלגל

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  טרור הבלונים חוזר: חבלני משטרת ישראל, סיימו לפני זמן קצר טיפול בצרור בלונים חשוד שאותר בגן שעשועים בעיר שדרות. לאחר שהערב (שבת) הוזעקו לזירה בעקבות דיווח אל גן שעשועים ציבורי בעיר שדרות בשל צרור בלונים חשוד שאותר.

  ‏גורמים פלסטיניים לעיתון אל-אחבאר הלבנוני אמרו בהתייחסם לשובם של בלוני הטרור: ברצועה תכננו להגביר את הלחץ על ישראל כבר לפני שבועיים, באמצעות חידוש הפעילות של יחידת בלוני התבערה. זאת, במידה שלא תהיה התקדמות ביישום בהבנות בין הצדדים. עוד מסרו הגורמים כי אם לא יהיה שינוי, תוחזר לפעילות יחידת "התיזוז הלילי"

  במשטרה מספרים כי במהלך הימים האחרונים טופלו ע"י משטרת ישראל חפצים חשודים ומטעני נפץ שהיו מחוברים לבלונים ונמצאו באזור הדרום, ובפרט מרחב לכיש ועוטף עזה.

  אמש (יום שישי) חבלני משטרת ישראל הוזעקו לטפל בחפץ חשוד שחובר אל מספר בלונים ונחת לאורך קו החוף בעיר אשדוד. שלשום (יום חמישי) בעקבות דיווח אודות זר בלונים בשטח פתוח בשדות נגב, הוקפצו למקום חבלני משטרת ישראל. בעת הגעתם, זר הבלונים התפוצץ וחבלני המשטרה אספו מהמקום את השרידים. מהפיצוץ לא נגרם נזק ולא היו נפגעים.

  MIDEAST PALESTINIANS

  בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה ביום רביעי האחרון, חבלני משטרת ישראל הוזעקו לטפל בחפץ חשוד שחובר אל מספר בלונים ונחת באחת משכונות העיר שדרות. גם במקרה זה האיום נוטרל ע"י החבלנים.

  אירועים אלו הסתיימו כאמור, ללא נזק או נפגעים, זאת בשל פעילות מקצועית של כוחות המשטרה, אך בראש ובראשונה: בשל משמעת ואחריות אזרחית של אזרחים אחראים, אשר דיווחו למוקד החירום של המשטרה תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות והזהירות.

  MIDEAST PALESTINIANS

  להלן כללי זהירות, הוראות בטיחות והנחיות בדבר התנהלות נכונה בנושא זה:

  בכל מקרה בו מבחינים בחפץ חשוד, לרבות בלונים, עפיפון ואחרים- יש לדווח על כך מיד וללא דיוחוי למשטרת ישראל בטלפון: 100.

  אין לגעת בחפצים חשודים, בהם בלונים או עפיפונים הנמצאים זרוקים/מונחים בשטח.

  בעת זיהוי של חפץ חשוד- יש להרחיק סקרנים לטווח ביטחון של כ-50 מטרים לפחות ולא להתקרב לחפץ עד להגעת כוחות המשטרה.

  זכרו כי משמעת אזרחית מצילה חיים – יש להישמע להנחיות המשטרה וכוחות הביטחון ולפעול בהתאם.

  משטרת ישראל באמצעות כוחות השיטור וחבלני המשטרה, ערוכה לתת מענה מקצועי ומיידי ולנטרל כל איום של חפץ חשוד או מטען חבלני שעלול חלילה לפגוע בחפים מפשע.

  להורים: שוחחו עם ילדיכם, והגבירו את המודעות שלהם לאיום זה והסכנה הגלומה בו. יש להתאים את השיח לגילו של הילד. חשוב לחדד כי בעת זיהוי חפץ חשוד: אין לגעת בו, יש להתרחק מהמקום ולתריע מיד בפני מבוגר ו/או להזעיק את המשטרה.

  מחבלים מכינים בלוני תבערה לשיגור. פלאש 90

  MIDEAST PALESTINIANS MIDEAST PALESTINIANS MIDEAST PALESTINIANS MIDEAST PALESTINIANS MIDEAST PALESTINIANS MIDEAST PALESTINIANS MIDEAST PALESTINIANS MIDEAST PALESTINIANS  2 תגובות

  מיין תגובות
  1. 2

   מסעודה משדרות שבחרה ביבי = תקבל טילים.

  2. 1

   עם ישראל לא מפחד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!