מעבר לאתר המותאםסביבת רה"מ: "עצמה צריכה לפרוש"; בן גביר לנתניהו: "אל תטיף מוסר"

איתי גדסי 2 Comment on סביבת רה"מ: "עצמה צריכה לפרוש"; בן גביר לנתניהו: "אל תטיף מוסר"

סוער בגוש הימין: גורמים בסביבת ראש הממשלה טענו כי בן גביר וסיעתו מוכרחים לפרוש על מנת להבטיח את ניצחון הימין; בן גביר לא נשאר חייב: "אם נתניהו היה מפנה את מקומו – היתה ממשלת ימין"

בן גביר צילום: אוליבר פיטוסי, פלאש 90
23:16
23.02.20
קובי פינקלר No Comments on פיקוד העורף ביטל את הלימודים בדרום; צה"ל תוקף ברצועה; הירי נמשך

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יממה לאחר הגשת הרשימות וההתנהלות הפוליטית בימין, אומרים גורמים בסביבת ראש הממשלה כי "הווטו של נפתלי בנט על בן גביר העמיד בסכנה את כל שלטון הימין. ראש הממשלה משבח את המנהיגות שגילה השר הרב רפי פרץ שעל אף המחיר האישי הכבד פעל ומזער את הנזק של בנט לגוש הימין והציל קולות לגוש".

בנוסף לכך, טוענים הוגרמים בסביבתו של נתניהו כי "עכשיו מצפה ראש הממשלה מבן גביר, עם כל הקושי שבדבר, שיפרוש מהמירוץ כדי להבטיח את שלטון הימין. כפי שסתו שפיר פרשה על מנת להבטיח את ניצחון השמאל ועקירת ישובים, כך בן גביר צריך לפרוש ולהבטיח את ניצחון הימין ומניעת עקירת ישובים".

לדברים הללו הגיב בן גביר במתקפה ישירה על ראש הממשלה ואמר: "אנחנו ממשיכים להתמודד, שנתניהו לא יטיף מוסר – אם הוא היה מפנה את מקומו, מזמן הייתה ממשלת ימין", את הדברים אמר בראיון לחדשות 12.2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    הווטו של בנט הציל את מפלגתו , הרצון שלך ביבי לצרף את בן גביר לבנט זה כדי שתוכל לשאוב קולות ממפלגת הימין המצליחה. נכון שקולותיו של בן גביר ילכו לאיבוד ויפגעו בימין,אז עצתי לך אדוני ראש הממשלה היא להכניס אותו ואת חביריו למקומות ריאליים בליכוד. נראה אותך מציל קולות שעלולים להשרף.

  2. 1

    ביבי אפס מוחלט.
    עז פנים חסר תקדים בתולדות האנושות.