מעבר לאתר המותאם
1

הרב פרץ מסביר את החלטתו: "עליי להיות קודם כל נאמן לעצמי"

איתי גדסי 2 Comment on הרב פרץ מסביר את החלטתו: "עליי להיות קודם כל נאמן לעצמי"

ראש הממשלה הביע תמיכה במהלך החיבור של הבית היהודי עם הימין החדש והאיחוד הלאומי, "הרב פרץ עשה את המהלך הנכון". הרב פרץ ביקש את סליחתו של עו"ד בן גביר והסביר, "החלטתי לרוץ ברשימה משותפת שתציל את מדינת ישראל"

הרב רפי פרץ צילום: Gili Yaari / Flash90
8:30
15.07.20
איתי גדסי No Comments on בכיר בליכוד: "גנץ וחבריו מכשילים פעולות מצילות חיים – משיקולים פוליטיים"

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

הלילה הדרמטי אמש של הציונות הדתית, הסתיים בביטול ההסכם בין הרב רפי פרץ לאיתמר בו גביר באחת, הרב פרץ חתם עם נפתלי בנט והצטרף לרשימת הימין המאוחד. גורמים בימין טוענים כי הרב פרץ פשוט לא עמד בלחצים ונשבר למרות שרצה מאוד שאיתמר בן גביר יהיה חלק מההסכם אבל בנט שוב ניצח את הציונות הדתית הפוליטית. ראש הממשלה גיבה את הרב פרץ ואמר: "רפי פרץ גילה מנהיגות ועשה את המעשה הנכון".

הרב פרץ התייחס לביטול ההסכם החד צדדי ואמר: "יש רגעים בחייו של אדם שעליו להכריע כנגד כל הסיכויים. בלב כבד, קיבלתי את אחת ההחלטות הקשות בחיי מטעם אחד ויחיד- הציונות הדתית, הזהות היהודית וארץ ישראל היו היחידות שעמדו לנגד עיניי".

לדבריו, "החלטתי לרוץ ברשימה אחת משותפת שתציל את מדינת ישראל כולה מממשלת שמאל שתחריב כל סממן זהות יהודית של עם ישראל ושתנהל משא ומתן עם תומכי טרור" הסביר.

לטענת פרץ הייתי צריך להיות נאמן לעצמי, "נכון, אנחנו נמצאים במגרש הפוליטי אך עליי להיות קודם כל נאמן לעצמי ולכן אבקש את סליחתו של ידידי עו"ד איתמר בן גביר על שנאלצתי לבטל בכאב את ההסכם איתו".

 2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    טפשים. למה שיצרפו גם את בן גביר אליהם?…