מעבר לאתר המותאם
1

אוחנה: "וועדה קרואה בטבריה זו ברכה לעיר"

אסתי פלד No Comments on אוחנה: "וועדה קרואה בטבריה זו ברכה לעיר"

חבר מועצת העיר טבריה, דוד אוחנה בריאיון ל'מהדורה המרכזית' מעריך כי ראש עיריית טבריה המודח רון קובי צפוי לעתור לבג"ץ כנגד ההחלטה | על הכאוס שהיה בעיר בשנה האחרונה: "וועדת תכנון ובנייה התכנסה רק פעמיים בשנה האחרונה. הניקיון בעיר מתחת לכל ביקורת" | על מצביעי רון קובי: "מבינים שהם עשו טעות"

22:43
23.11.20
עפר גדנקן No Comments on סליחה בבקשה, אפשר לשבת?

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

חבר מועצת העיר טבריה דוד אוחנה (דגל התורה) התראיין הערב (שני) ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן והסביר את המצב כרגע בעיר לאחר הדחתו של רון קובי: "ברור שקובי ייגש לבג"ץ וינסה חהוציא צו על תנאי. אבל יש כאן וועדה מקצועית שעשתה עבודה מעמיקה ובדקה אותו ואת חברי המועצה. כבר מחר צפוי להגיע יו"ר הוועדה הקרואה לעבוד".

על הכאוס שנכנסה אליו העיר טבריה בשנה האחרונה הסביר אוחנה: "בשנה האחרונה לא הייתה וועדה. וועדת תכנון ובנייה התכנסה רק פעמיים בשנה האחרונה. המון יזמים ופרוייקטים צריכים לקבל אישורים והיתרים. גם מצב הניקיון מתחת לכל ביקורת. בטבריה יש גירעון מובנה ועכשיו שמשרדי הממשלה ייקחו אחריות על העיר הם יעבירו תקציבים לעיר ויש כאן אינסוף דברים שצריכים לטפל" אומר אוחנה.

בסיום הריאיון מספר אוחנה על התחושות בעיר, "הוועדה הקרואה זו ברכה לעיר. התושבים כאן עם חיוך על הפנים. יש גם ציבור גדול לא חרדי שאומרים לנו יישר כוח. הציבור שבחר בקובי מבין את הטעות שהם עשו בבחירותו וזה מתבטא בהודעות ששולחים בעיר לנציגים".0 תגובות