מעבר לאתר המותאם
1

מקלב על הדחת רון קובי: "דמות שביזתה את ראשי הערים"

איתי גדסי No Comments on מקלב על הדחת רון קובי: "דמות שביזתה את ראשי הערים"

ח"כ אורי מקלב בירך על ההחלטה של השר זאב אלקין, להדיח את רון קובי מתפקידו כראש עיריית טבריה: "הציבור לא רוצה לשמוע אדם אשר פועל רק משנאה וקיטוב באופן מכוון"

אורי מקלב צילום: פלאש 90
13:14
26.11.20
הרב ברק בן ניסן No Comments on אור החיים: מי מקבל שכר על המצוות כבר בעולם הזה?

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר סיעת 'יהדות התורה' ח"כ אורי מקלב בירך היום (שני) על ההחלטה של השר זאב אלקין להדיח את ר"ע טבריה רון קובי מתפקידו לאור אי הצלחתו להעביר את תקציב העירייה, יחד איתו הודחו חברי מועצת העיר ומונתה וועדה ממונה. מקלב אמר על קובי כי "דמות זו מבזה את הדמויות המכובדות האחריות אשר מנהלות את הערים המצליחות בישראל".

"מברך על החלטת השר האלקין להדיח את ראש עיריית טבריה רון קובי, יש גם רגע האמת בסופו של יום גם לציבור או התקשורת אשר נהנו עד כה ממופעי הליצנות של רון קובי דמותו חורגת כבר מהטעם הטוב" אמר מקלב והוסיף, "רוב הציבור נקעה נפשו מהכפשות והקיטוב בין הציבורים בארץ בניגוד לתפקידו של ראש עיר לצד חוסר התאמה והבנה בניהול העיר".

מקלב תקף את התנהלותו של קובי, "דמות זו מבזה את הדמויות המכובדות האחריות אשר מנהלות את הערים המצליחות בישראל. הציבור לא רוצה לשמוע אדם אשר פועל רק משנאה וקיטוב באופן מכוון. אין ספק שהשר אלקין ראה לנגד עניו את טובת תושבי טבריה ואנחנו מקווים שהעיר תעלה על מסלול לטובת תושביה", איחל מקלב בסוף דבריו.0 תגובות