מעבר לאתר המותאםגנץ בנהריה: "להשקיע בפתרון ארוך טווח לבעיות הניקוז"

איתי גדסי 1 Comment on גנץ בנהריה: "להשקיע בפתרון ארוך טווח לבעיות הניקוז"

יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ סייר בעיר נהריה מוכת השטפונות ואמר: "צריך להשקיע בפתרון ארוך טווח לקלוט את מי הגשמים בגב ההר"

גנץ צילום: פלאש 90
21:51
22.02.20
קלמן טלר No Comments on "אנשים שאננים": רגע לפני הבחירות – טוקר בראיון מאולתר עם דרעי

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ סייר היום (שני) בעיר נהריה יחד עם ראש העיר רונן מרלי שהציג לו את נזקי הסופה הקשה שפקדה את העיר בשבוע שעבר.

מדברי גנץ במקום: "מה שאנחנו רואים פה הוא נזק אדיר בקנה מידה ארצי. צריך לשבח את ראש העיר, עובדי העירייה והתושבים על עמידתם והאחריות שהתגלתה כאן. ראוי לציון מיוחד הוא מוטי בן שבת ז"ל שעשה מעשה גבורה ואיבד את חייו באסון. אני בטוח שנדע, ויידעו גם כאן להעריך, להנציח ולהוקיר את סיפורו ההירואי".

עוד אמר גנץ: "מדינת ישראל נשענת על הרשויות המקומיות אבל יש אירועים בקנה מידה שמחייב התערבות מדינתית. גם כדי לשקם את מה שנהרס וגם כדי למנוע חזרה שלו בעתיד. אני מקווה שהמדינה תירתם לסייע לעסקים שנפגעו. האנשים שנפגעו כאן הם לא בכיינים אלא אנשים שממשיכים הלאה בגאווה ועם חיוך. מה שחשוב לא פחות הוא להשקיע בפתרון ארוך טווח לקלוט את מי הגשמים בגב ההר".

גנץ הוסיף: "חייבים לזכור שאנחנו קרובים לגבול הצפון ומולנו ישנן קטיושות ואויבים. אני בטוח שאף אחד לא רוצה לאתגר אותנו מצפון – ואם כן, חבל עליו".

גנץ נשאל בנוגע לאיחוד בין העבודה-גשר ומרצ ואמר: "אני שמח שהדברים הסתדרו ומברך על האיחוד. עמיר פרץ, אורלי לוי וניצן הורביץ התנהלו באופן אחראי והגיעו למסקנה טובה שביחד הם חסונים יותר. נכון שיהיה גוף משמאל לכחול לבן שנמצא במרכז הבמה הפוליטית".1 תגובות

מיין תגובות
  1. 1

    הנה קוף אחרי בן אדם…סליחה גנץ אחרי נתניהו ודרעי….יאללה טיולים של בחירות…..כולכם מגעילים אותי