מעבר לאתר המותאם
  1

  בכירי עיריית ירושלים ביקרו במרכז ההכוונה התעסקותית 'כיוון'

  בנצי לייזרוביץ No Comments on בכירי עיריית ירושלים ביקרו במרכז ההכוונה התעסקותית 'כיוון'

  בכירי עיריית ירושלים ביקרו במרכז הלהכוונה תעסוקתית 'כיוון'. יחיאל אמויאל מנכ"ל מרכז כיוון: "העבודה בתחום התעסוקה בירושלים מאתגרת מאד, השירות שאנו נותנים הוא לא רק לרבע מבני הציבור החרדי בישראל, המתגוררים בעיר, אלא גם למעסיקים מכל רחבי הארץ"

  20:41
  24.01.21
  אסתי פלד No Comments on דרעי: "אמרתי שיתפסו את הפורעים אבל השיבו בקרירות"

  התכניות האחרונות

  ארכיון תוכניות מוקלטות

  גם בפייסבוק

  היום ברדיו

  [daily-schedule schedule=1]

  פוסטים אחרונים

  תגיות

  בכירי עיריית ירושלים ובראשם המנכ"ל מר יצחק לארי הגיעו השבוע לסיור עבודה במרכז 'כיוון' – מרכז ההכוון התעסוקתי המוביל לחרדים, במטרה להכיר לעומק את מצב התעסוקה בציבור החרדי ואת פעילות מרכז כיוון לקידום שילוב הציבור החרדי בירושלים בתעסוקה בדגש על תעסוקה איכותית.

  הביקור כלל ישיבת עבודה מעמיקה של צוות הנהלת העיר ומנכ"ל רשות התעסוקה העירונית חיים עמר, עם בכירי קרן ק.מ.ח בראשות המנכ"ל מרדכי פלדשטיין, יחיאל אמויאל מנכ"ל מרכז כיוון על נתוני השתלבות הציבור החרדי בירושלים בתעסוקה ועל תכניות העבודה המשותפות לשנה האזרחית הקרובה שיעמדו בסימן חיזוק הקשר עם העירייה, הגברת ההשתלבות החרדית בתעסוקה וחיזוק הכלכלה הירושלמית כולה.

  במהלך הביקור, כשהמנכ"ל נכנס לקורס לפיתוח מנהלים שמתקיים במרכז בשיתוף Go-UP נוצר דיון מעניין בין המשתתפים למר לארי על אסטרטגיות ניהול של העירייה. לארי סיפר על התמקדות העירייה בנושא תשתיות התחבורה והתחבורה הציבורית: "תוך שלוש עד ארבע שנים ירושלים משתנה לחלוטין מבחינת תשתיות התחבורה והיעילות של התחבורה הציבורית".

  יחיאל אמויאל מנכ"ל מרכז כיוון: "העבודה בתחום התעסוקה בירושלים מאתגרת מאד, השירות שאנו נותנים הוא לא רק לרבע מבני הציבור החרדי בישראל, המתגוררים בעיר, אלא גם למעסיקים מכל רחבי הארץ. השיח הישיר והפתוח מול בכירי העירייה בכלל ומנכ"ל העירייה בפרט מאפשר למרכז כיוון להעניק את סל השירותים האפקטיבי ביותר הן למחפשי העבודה והן למעסיקים שמעוניינים לשלב עובדים חרדים. בתכנית לשנה הקרובה נמשיך להעמיק את הקשר ולייצר פעילויות חדשניות לעידוד התעסוקה האיכותית לציבור החרדי בירושלים".  0 תגובות