מעבר לאתר המותאםהסתיים השימוע של רון קובי: הערכה כי בתוך שבועיים תצא ההחלטה

איתי גדסי 2 Comment on הסתיים השימוע של רון קובי: הערכה כי בתוך שבועיים תצא ההחלטה

לאחר אין ספור התחמקויות ותרגילים משפטיים, ראש עיריית רון קובי התייצב לשימוע בפני מנכ"ל משרד הפנים, שנערך על פני שעה וחצי. השר זאב אלקין צפוי להכריע בעניינו בתוך כשבועיים

קובי מגיע לשימוע צילום: Yonatan Sindel/Flash90
12:33
05.04.20
בנצי לייזרוביץ No Comments on בת 61 עם מחלות רקע נפטרה מהנגיף בביה"ח וולפסון

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ראש עיריית טבריה, רון קובי, סיים לפני זמן קצר את שימוע שנערך לו בפני מנכ"ל משרד הפנים מרדכי כהן. השימוע נערך גם בפני מנהל מחוז צפון במשרד בועז יוסף, היועץ המשפטי למשרד יהודה זמרת וראש אגף תקצוב ובקרה במשרד הפנים סיון להבי. השימוע נערך על פני כשעה וחצי.

.

ממשרד הפנים נמסר: "בהתאם להחלטת הממשלה, יעביר מנכ״ל משרד הפנים את המלצתו לשר זאב אלקין ואת כלל החומרים מהשימוע שנערך לחברי מועצת עיריית טבריה ולראש העירייה, כדי שיחליט בנושא".

.

הערכות הן כי בתוך שבועיים צפוי השר זאב אלקין להכריע בגורלו של רון קובי והעיר טבריה. ייתכן והשר יבקש להדיח את ראש העיר וחברי המועצה ולמנות תחתם וועדה קרואה לעיר.

רון קובי ניסה להתחמק מהשימוע במשך זמן רב. בתחילה עתר לבג"ץ בשל ניגוד עניינים לטענתו עם שר הפנים. אח"כ טען שאין אפשרות לממשלת מעבר לקרוא לשימוע. אך לאחר ההחלטה להעביר את ההכרעה לאלקין, ביום השימוע הקודם טען קובי כי הוא חולה והבוקר עוד ניסה לבקש מבג"ץ את ביטול השימוע. אך היום הגיע הקרקס לסיומו.

רון קובי מגיע לשימוע: צילום פלאש 90

. . . . .2 תגובות

מיין תגובות
 1. 2

  מה כל כך הרבה תמונות
  להדיוט הזה ?
  אין קשר לדתי או לא
  פשוט אדם שפל
  לא צריך לתת לו כל כך הרבה פוטו
  בפרט,
  שמזה הוא חי

 2. 1

  עכשיו מה שנישאר, זה לשיר ליצנים קטנים אנחנו.