- רדיו קול חי - https://www.93fm.co.il -

אלטרנטיב – מותג חדש ואריזה חדשה לתחליפי החלב של תנובה

תנובה Alternative משיקה משקאות שיבולת שועל, מעדנים על בסיס שקדים ומשקה סויה ללא סוכר, ייעודי לשילוב בקפה

תנובה מרעננת ומרחיבה את קטגורית תחליפי החלב ומשקאות סויה  ומשיקה מותג חדש ואריזות חדשות "תנובה אלטרנטיב". אלטרנטיב – המותג החדש, יאגד ויכלול את כל הסגמנטים: משקאות, מעדנים, יוגורטים, ממרחים וטופו. מוצרי אלטרנטיב, פרווה, מיוצרים בהכשר בד"צ העדה החרדית.

במקביל, תנובה תרחיב את מגוון תחליפי החלב המבוססים כיום בעיקר על סויה באלטרנטיבות נוספות על בסיס צמחי כגון: שיבולת שועל ושקדים. תנובה תשיק משקאות שבולת שועל, משקה סויה ללא סוכר, מעדני שקדים, ועוד. סה"כ תשיק תנובה בקטגוריה זו 8 מוצרים חדשים.

לילך כהן שולומון, מנהלת אגף השיווק בחטיבת החלב, תנובה: "עולם תחליפי החלב במגמת צמיחה הולכת וגוברת בעולם ובארץ, הן בשל צרכים פונקציונאליים והן בשל שינויים באורח החיים. בהתאם לכך אנחנו ממשיכים להרחיב את מגוון המוצרים, תוך דגש על ערכים תזונתיים ופונקציונאליים ועל-ידי פיתוח ושילוב חומרי גלם  חדשים".

עוד הוסיפה הגב' כהן שולומון: "כבר לפני מספר שנים, תנובה הייתה הראשונה להשיק מוצרים מצוננים הנמכרים במקרר החלב, בדיוק כמו עולם המקור – החלב, וכיום היא מובילה את שוק תחליפי החלב. אנו מבינים שכבר לא מדובר בקהל נישתי, לצרכנים יש מגוון רחב של צרכים, הם כבר לא מחפשים רק סויה ופונים לאלטרנטיבות נוספות, ואנו נותנים להם ערך מוסף אמיתי עם מוצרים חדשניים, מפתיעים והכי חשוב טעימים".

המוצרים החדשים שיושקו תחת המותג "תנובה אלטרנטיב":

מעדן ביו ללא תוספת סוכר עם תוספת קשיו, גרנולה ושוקולד

ומעדן ביו ללא תוספת סוכר עם תוספת גרעיני דלעת, שקדים וחמוציות;

מעדן שקדים עם שוקולד

מעדן שקדים בטעם אגוזי לוז

מעדן שקדים עם קוקוס.