מעבר לאתר המותאם
1

שקד: "השתלטות עויינת של מערכת המשפט על הדמוקרטיה"

איתי גדסי 2 Comment on שקד: "השתלטות עויינת של מערכת המשפט על הדמוקרטיה"

שרת המשפטים לשעבר חברת הכנסת איילת שקד אומרת כי בית המשפט צריך לאפשר לציבור להחליט האם לאפשר לראש הממשלה לכהן, ולא לקחת לידיו סמכויות לא לו: "תנו לעם להחליט, הוא לא פחות חכם משופטי בג"צ"

בית המשפט העליון
בית המשפט העליון צילום: יוסי זמיר, פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

במפגש חירום בנושא 'שומרים על שלטון החוק', ביוזמת ח"כ רויטל סויד שהתקיים היום (רביעי) בכנסת אמרה יו"ר הימין החדש, שרת המשפטים לשעבר, ח"כ איילת שקד: "אני מכירה היטב את היועץ המשפטי לממשלה, את שופטי בית המשפט העליון ואת נשיאת בית המשפט העליון, עבדתי איתם כ-4 שנים הם אנשים שהמדינה יקרה להם".

"כמו כן", הוסיפה שקד, בהציגה את הצד השני, "אני מכירה היטב את ציבור הימין אותו אני מייצגת. ולכן אני אומרת, קביעה של מערכת המשפט שראש הממשלה לא יכול להתמודד ולקבל את המנדט להרכבת ממשלה, זו השתלטות עויינת של מערכת המשפט על הדמוקרטיה בישראל, הציבור לא יקבל את זה ואני יודעת שזה לא יקרה".

לדברי שרת המשפטים לשעבר, בית המשפט לא יכול לשנות את החוק: "לא יכול להיות שהחוק מאפשר לרוה"מ לכהן ובאה מערכת המשפט וממציאה חוקים חדשים. אני אומרת לכם, זה לא יעבור בשקט ואני מבקשת, אל תעשו דבר כזה. תנו לעם להחליט, הוא לא פחות חכם משופטי בג"צ".2 תגובות

מיין תגובות
  1. 2

    המזל של אזרחי המדינה שיש בית מדפט שיגן עליהם מפני הכנופיה של 120 חברי כנסת

  2. 1

    שקד פרנואידית ואוהבת לזרוע רעל בכל מקום הפסיקי