מעבר לאתר המותאם
1

משלו של ח"כ שלמה קרעי: הבלפן, העלה נידף וחסר האחריות

איתי גדסי No Comments on משלו של ח"כ שלמה קרעי: הבלפן, העלה נידף וחסר האחריות

הולכים לבחירות שלישיות: לקראת פיזור הכנסת, במאמר קצר שכתב ח"כ שלמה קרעי מאשים את ליברמן, גנץ ולפיד בהליכה לבחירות, למרות המאמצים והוויתורים מצד ראש הממשלה. קרעי מביא את הפסוק בקהלת בכדי לתאר את המצב: "תַּחַת שָׁלוֹשׁ רָגְזָה אֶרֶץ וְתַחַת אַרְבַּע לֹא תוּכַל שְׂאֵת"

ח"כ ד"ר שלמה קרעי צילום: פלאש 90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

ח"כ ד"ר שלמה קרעי פרסם היום (שלישי) מאמר לקראת פיזור הכנסת לראשונה בתולדות המדינה בפעם השנייה והליכה לבחירות שלישיות. בפתח דבריו מביא קרעי פסוק מקהלת: תַּחַת שָׁלוֹשׁ רָגְזָה אֶרֶץ וְתַחַת אַרְבַּע לֹא תוּכַל שְׂאֵת (משלי ל).

וכך הוא כותב: "יממה לפני שישראל יוצאת לבחירות בפעם השלישית בתוך שנה. יותר מזה כנראה כבר לא נוכל לשאת".

"כל אחד יכול לבחור את האשם שלו, אבל העובדה היא שהליכוד וראש הממשלה נתניהו עשו והציעו הכל כדי להקים ממשלת אחדות עם כחול לבן או ממשלת ימין עם ליברמן".

תַּחַת שָׁלוֹשׁ רָגְזָה אֶרֶץ וְתַחַת אַרְבַּע לֹא תוּכַל שְׂאֵת (משלי ל).

קרעי מאשים את ליברמן במעשה ההונאה הגדול של הבחירות: "הראשון הוא ליברמן, הבלפן הגדול, שאפילו לבחור צד לא מסוגל והכל כדי לשלוט בסדר היום ולדרדר מדינה שלמה לתהום עמוקה שטרם נראתה כאן".

"השני הוא בני גנץ, העלה הנידף ברוחו של יאיר לפיד".

קרעי תוקף את לפיד, "השלישי והמרגיז ביותר הוא יאיר לפיד, שהולך על הקצה בחוסר אחריות ודואג רק לעצמו. הוא נמצא על גג הבניין וזורק משם ללא שום חבל הצלה, מדינה שלמה".

לדבריו, "את כל הארבעה בקוקפיט הזה, המדינה כבר לא תוכל לשאת. ארבעה שמוכנים למכור הכל רק מתוך נקמנות אישית ושנאת נתניהו".

ח"כ קרעי נראה בטוח באמון הציבור בליכוד: "אני בטוח שיחד עם ראש הממשלה נתניהו והליכוד, נקבל הפעם אמון מלא מהציבור. הציבור לא יישאר אדיש לנוכח הרדיפה המתמשכת והפסילות האישיות, ולאור המאמצים העילאיים באמת, שעשינו כדי למנוע בחירות".

ח"כ קרעי מסיים בתפילה, "בעז"ה, גוש הימין (ללא ליברמן כמובן) יקבל מעל 61 מנדטים, ובא לציון גואל".0 תגובות