מעבר לאתר המותאם
1

בית המשפט ביטל את כל המגבלות על נריה זארוג

איתי גדסי No Comments on בית המשפט ביטל את כל המגבלות על נריה זארוג

בית משפט השלום ביטל את כל התנאים המגבילים של המורחק בצו מנהלי נריה זארוג, זאת לבקשת עו"ד עדי קידר שהגיש בקשה לעיון חוזר בעקבות סיום הצו המנהלי, עו"ד עדי קידר: "אנו מברכים על ההחלטה, ותמהים על עמדת התביעה שהתנגדה לבקשתנו"

צילום: Hillel Maeir/Flash90

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

שופט בית משפט השלום בפתח תקווה ארז מלמד ביטל הבוקר (ראשון) את כל תנאי השחרור המגבילים נגד נריה זארוג. הביטול מגיע לאחר שעו"ד עדי קידר מארגון חוננו הגיש בקשה לעיון חוזר, בה ביקש כי בימ"ש יורה על ביטול כל התנאים וזאת לאור סיום צו ההגבלה המנהלי.

בהחלטה ציין השופט מלמד כי אי חידוש צו ההרחקה המנהלי נגד זארוג מצביע על כך שמסוכנותו של זארוג, אשר הובילה לקביעת תנאי השחרור המגבילים, "נחלשה בצורה משמעותית".

בנוסף ציין השופט בהחלטה כי "אי חידוש הצו מהווה שינוי נסיבות, אשר יש בכוחו להוביל לשינוי בתנאי השחרור. ככל שמסוכנותו של המבקש היתה 'חיה ובועטת', חזקה שצו האלוף היה מתחדש. סוף דבר, אני מורה בזאת על ביטול תנאי שחרורו המגבילים של המשיב".

עורך דינו של זארוג, עו"ד עדי קידר מארגון חוננו, ברך על ההחלטה: "אנו מברכים על החלטת בית המשפט על ביטולם של תנאים שכבר אינם מעשיים יותר ואין בהם עוד כל תכלית, ואנו תמהים על עמדת התביעה שהתעקשה והתנגדה לבקשתנו".

נזכיר כי לאחר מאבק עיקש בצו המנהלי הסכים המורחק זארוג להשתחרר ממעצר, זאת לאחר למעלה משבועיים בהם סרב לחתום על תנאי שחרור המחייבים אותו לציית לצו המנהלי המרחיק אותו מביתו. רק לאחר שפקע תוקף הצו הסכים זארוג להשתחרר ולשוב לביתו בגבעת קומי אורי שביצהר, זאת תחת תנאי שחרור מגבילים. כאמור, היום ביטל בית המשפט את התנאים המגבילים נגדו.0 תגובות