מעבר לאתר המותאם
1

דרעי: "שיש התקרבות בין ביבי לגנץ – ליברמן מדליף שהוא חובר לימין""

איתי גדסי No Comments on דרעי: "שיש התקרבות בין ביבי לגנץ – ליברמן מדליף שהוא חובר לימין""

יו"ר ש"ס השר דרעי מסיר את המסכה במשחק הפוליטי מעל פניו של ח"כ ליברמן. לטענתו, בכל פעם שנרשמת התקרבות בין הליכוד לכחול לבן,, ליברמן פועל לטרפד את המגעים ומדליף כי הוא יחבור לימין או שהוא יחתום לשניהם | דרעי קורא לביבי וגנץ לשים את ליברמן בצד ולהקים ממשלה

צילום: פלאש 90
22:27
29.11.20
ישראל רובין No Comments on צפו: עורכי הדין של נתניהו הגישו בקשה לביטול כתב האישום

התכניות האחרונות

ארכיון תוכניות מוקלטות

גם בפייסבוק

היום ברדיו

[daily-schedule schedule=1]

פוסטים אחרונים

תגיות

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי מסיר את המסכה מעל פניו של ח"כ אביגדור ליברמן לקראת ההכרעה על פיזור הכנסת או הקמת ממשלה, "אמרתי לפני כשבועיים בישיבת ראשי גוש מפלגות הימין בכנסת שאביגדור ליברמן, עושה הכל לטרפד הקמת ממשלת אחדות והוא האחראי הראשי לכך שישראל הולכת לבחירות בפעם השלישית" האשים דרעי.

דרעי הסביר כי כעת שוב חוזר הניגון של ליברמן, "מאז קיבלנו הוכחות נוספות לכך. בכל פעם שיש התקדמות בשיחות בין הליכוד לכחול לבן, ליברמן פועל לטרפד אותן בעורמה, מוליך שולל את נתניהו וגנץ ואז מאשים אותם בכך שהולכים לבחירות".

דרעי הסביר את התרגיל השחוק של ליברמן שמהתל בכולם, "כשצוותי המו״מ של כחול לבן חידשו את המו"מ לפני כשבוע, ליברמן מיהר להודיע כי יחתום לשתי המפלגות על ארכה של 14 ימים כדי להקים ממשלה. כשהמו"מ בין הליכוד לכחול לבן התפוצץ, הודיע ליברמן כי לא יחתום לשתיהן".

"הבוקר שמע ליברמן כי נתניהו וגנץ עומדים להיפגש אחר הצהריים כדי לנסות להקים ממשלה ולמנוע בחירות, ופתאום הוא דואג להדליף שהוא שוקל לחבור לממשלת ימין. ניסיון נוסף שלו למנוע הקמת ממשלת אחדות ולהוביל את ישראל לבחירות שלישיות" הסביר דרעי את המהלך של ליברמן היום כשהוא מפזר ערפל סביב תמיכה בממשלת ימין צרה.

לסיום אומר דרעי, "ליברמן אחראי לכך שאין היום ממשלת אחדות. ליברמן אחראי לבחירות שלישיות שגרמו לנזקים גדולים ועלולות לגרום לנזקים נוספים של מליארדי שקלים למשק ולשיתוק של המדינה. ליברמן עושה זאת אך ורק משיקולים פוליטיים צרים ואישיים שלו. אני מקווה שנתניהו וגנץ יבינו זאת ויקימו ממשלה רחבה וטובה למען העם והמדינה" אמר דרעי והסיר את המסכה מעל פני ליברמן והתרגילים הפוליטיים שדרעי מכיר היטב.0 תגובות